Martins Garriks - galvenais Pērnavas festivāla viesis

Levs Berezins, 12.06.2015., 07:19

Elektroniskās mūzikas cienītāju mīlulis, planētas jaunākais un perspektīvākais dīdžejs – Martins Garriks uzstāsies pirmājā Baltijas elektroniskās mūzikas festivālā "Weekend Festival Baltic" Pērnavā.

Martins Garriks2014. gada oktobrī dziesma "Animals" savāca Youtube vairāk nekā 288 miljonu skatījumu. Vairākas balvas, pirmās vietas topos un piedalīšanās starptautiskās nominācijās.

"Tas bija 2004. gads, kad es skatījos olimpiādi un pēkšņi uzstājās Tiesto. Tajā momentā es ieraudzīju dīdžeju dzīvajā… biju šokēts. Pēc viņa uzstāšanās man uznāca vēlēšanās sakrāt naudu dīdžeja aparatūras iegādei. Un tikai pēc 3 gadiem, kad man palika 11 gadi - es nopirku vislētāko aparatūru" – stāsta Martins.

Sākumā Martins ieguva "Nightlife Award" balvu SLAM! FM "DJ Talent of the Year Award" ietvaros (2012).  "Your Body" remikss, kurš tika rakstīts Kristīnai Agilerai, iekļuva viņas diskā – "Lotus Deluxe version". 2013. gada 16. jūnijā Martins izlaida jaunu hītu "Animals" un jau novembrī tas parādījās Beļģijas, Īrijas un Lielbritānijas topos.

Sākot no šī brīža Martins Garriks kļuva par vienu no augsti apmaksātajiem planētas dīdžejiem un bija galvenais viesis labākajos mūzikas festivālos.

"Sensation" festivālā Amsterdamā viņu atzina par gada labāko mākslinieku. 2014. gadā vēl vairāk popularitātes māksliniekam atnesa jaunais darbs "Wizard", kuru Garriks izlaida sadarbībā ar Jay Hardway. Tajā pašā gadā Martins ieguva 4. vietu  "Top-100" dīdžeju reitingā pēc DJ Mag versijas.

Atgādinām, ka no 6. līdz 8. augustam Pērnavas pludmalē kopā ar Martinu Garriku uzstāsies tādas pasaules līmeņa zvaigznes, kā Brennan Heart, Tiësto, Super8 & Tab, Hardwell, David Guetta, Armin van Buuren, Chase and Status, Showtek, Sigma un daudzi citi mākslinieki. Katru nedēļu saraksts tiek papildināts ar populāriem vārdiem. Festivālā uzstāsies arī dīdžeji no Somijas un Baltijas valstīm.

Vairāk informācijas par festivālu: www.weekendbaltic.com.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация