"Melnā Piektdiena" ar bezmaksas koncertu atzīmēs devīto dzimšanas dienu

Raisa Smirnova, 12.05.2015., 08:24

Piektdien, 15. maijā – kluba "Melnā Piektdiena" devītās dzimšanas dienas pasākumā – koncertu sniegs grupas "Heaven Grey", "Legacy ID", "Mayla", "Biomorph", "Fake The Face", "Stagnant Project" un "Stonestreet".

15. maijā, kas šogad iekrīt piektdienā, smagās mūzikas klubs "Melnā Piektdiena", Rīgā, Brīvības ielā 193c, svinēs savu devīto dzimšanas dienu!

Grupa "Heaven Grey"

Savulaik smagās un alternatīvās mūzikas cienītāji sev tīkamās skaņu miriādes koncertos varēja (vai bija spiesti) baudīt visdažādākajās vietās Rīgā, līdz 2006. gada maijā īstenojās daudzu sapnis un, pateicoties vairāku smagās mūzikas cienītāju uzņēmībai un sava veida pozitīvam fanātismam, tika atvērts smagās mūzikas klubs "Melnā Piektdiena".

Šo gadu laikā "Melnās Piektdienas" pasākumu organizatori ir cītīgi darbojošies, un pie mums ar koncertiem viesojusies virkne pasaulslavenu grupu: "Napalm Death", "Cannibal Corpse", "Overkill", "Kreator", "Type O Negative", "Samael", "Leaves Eyes", "Sabaton", "Nile" un daudzas citas.

Grupa "Stagnant Project"

Organizēta arī festivāls "Metalshow Open Air", kas daudzu vērtējumā vairākus gadus tika atzīts par vienu no svarīgākajiem alternatīvās mūzikas notikumiem Latvijā. Diemžēl, jau vairākus gadus sarežģītās ekonomiskās situācijas dēļ organizatori festivālu nerīko.

Salīdzinoši jauna tradīcija ir Latvijas Metāla mūzikas "Gada balvas" pasniegšana, kas šogad noritēja sesto gadu pēc kārtas, tajā suminot iepriekšējā gada smagās kalves izcilākos veikumus un individuālos sasniegumus.

Klubā notiek arī smagās mūzikas grupu konkurss atlasei uz festivālu "Wacken Open Air", kas ļauj sevi parādīt perspektīvajām jaunajām vienībām ārpus Latvijas.

Koncerta sākums plkst. 20.00, klubs atvērts no plkst. 19.00. Ieeja bez maksas.

Plašāka informācija kluba mājas lapā: www.melnapiektdiena.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация