Sestdien, 1. decembrī klubā „Melnā Piektdiena” – ekstrēmā Death Metal koncerts

www.metalshow.lv, 21.11.2007., 09:57

Ekstrēmā Death Metal koncertā piedalīsies tātad grupas kā Flaying, Neoandertals, Gatling, Seborrhea!

Grupa Flaying dibināta 2001 .gadā. Tolaik grupas favorītu sarakstā bija Dying Fetus, Criptopsy, Suffocation un citas brutal death/grind grupas, sakarā ar ko minētais arī tika izvēlēts par grupas stilu. Grupa aktīvi koncertē no 2002. gada, tā spēlējusi kopā ar tādām lieliskām grupām kā Impaled Nazarene, Count De Nocte, Sanatorium , Vader, Dismember, Cannibal Corpse, Spawn Of Possession, Devilin un Neolith, Vital Remains, Resurrecturis, Napalm Death, kā arī piedalījās brīvdabas pasākumos, tādos kā – Hard Rock Laager Igaunijā (kopā ar Katatonia, Lord Belial, Darzamat u.c.), Kilkim Žaibu Lietuvā un pašmāju Metalshow Open Air. Grupa "Flaying"

2006. gada sākumā veiksmīgi noslēdzās izdevējkompānijas meklējumi. Līgumu Flaying paraksta ar Epidemie Records no Čehijas, un debijas albūms Commandments-violated dienasgaismu ierauga 2006. gada maijā .

2007. gadā oktobrī Flaying dodas uz Eiropu savā pirmajā ārpusbaltijas braucienā, spēlējot tādas valstīs kā Slovākija, Čehija, Austrija, Polija.
Uz doto brīdī Flaying pastiprināti strādā pie jaunām dziesmām, kuras dzirdēsiet jaunajā albumā jau nākošgad.

Neoandertals - Igauņu duets, kas klasificē sevi ar Ultra Brutal Death Metal. Kompozīciju radīšanai grupa izmanto tikai divus instrumentus – sešstīgu basģitāru un bungas. Rezultātā rodas neaprakstāmas barbariskas skaņas, ko papidina lirika par aizvēsturisko neandertāļu dzīvi.Pedējais albūms "Neanderthals Were Master Butchers" tika izdots Slovāku leibla Forensick music paspārnē.

Gatling - rupors, kas mēģina uzrunāt tevi par pasaules, sabiedrības, Tavu neveselīgo stāvokli.
Militārisma apsēsts psihopāts pie mikrofona, neprognozējams basists, viens apdomīgs ģitārists, otrs kluss, bet vēl vairāk apsēsts ar cilvēces iznīcināšanu par vienu beigtu fīreru, un protams, histēriskā meitene pie bungām.
Kopā tam visam vajadzētu izklausīties pēc brutāla hardcore, kas mijas ar neprātīgu death metal.

Seborrhea – Biljons gadu tūkstošus atpakaļ, vadoties pēc zemes laika, dzimušās dvēseles, pilnveidojot sevi, ir tikušās 21. gadsimta 2006 gadā, lai savienotu prātus un izveidotu savdabīgas frekvences. Tādējādi vēstot par nenovēršamo cilvēka eksistences būtību – piedzimt, lai nomirtu ... Pieturoties pie šī secinājuma, tiek uzsākts bezgalīgais ceļojums zemapziņas labirintos, kuras rezultātā rasts secinājums tam, ka pavadītais laiks uz šīs planētas ir jānodzīvo skaisti!

Sākums pl. 20.00, vaļā no pl. 18.00. Ieeja Ls 5
www.metalshow.lv


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация