Metālistu koncerts "Lietuvēns"

P3LICAN partisans subculture, 06.06.2011., 12:46

Piektdien, 10. jūnijā, klubā "Melnā Piektdiena" smagākas mūzikas cienītājiem koncerts – "Lietuvēns".

Metālistu koncerts "Lietuvēns"

Sarūkot vietējo festivālu skaitam un tiem pārorientējoties uz plašāku publikas piesaistīšanu vieglās mūzikas virzienā, pasākums ir paredzēts kā novārtā pamesto "metālistu" iesildīšana festivāliem kaimiņvalstīs un Eiropā. Sildīšanās turpināsies nākamajā dienā turpat ar "Latvian Wacken Metal Battle" – vietējo smago grupu sacensību par iespēju uzstāties šīgada leģendārajā Wacken brīvdabas festivālā.

Iemesls, kāpēc pasākums nosaukts Latviešu folkloras mitoloģiskā tēla vārdā, kas naktīs ierodas maza puisēna tēlā, lai mocītu cilvēkus un lopus, lai paliek publikas fantāzijas ziņā. Vieniem koncerts būs kā pats mazais negantnieks, citiem kā Lietuvēna krusts aizsardzībai pret to.

Spēlēs:
Frailty – pašmāju doom / death metālisti, kuru skanējumā smagā mūzika sajaucas ar melanholiju, skumjām, vājprātu un smagāku ģitāru veidotu sienu. Grupas bagāžā albums "Lost Lifeless Lights" (2008) , "Ep" (2009), kā arī "Gada Grupa" un "Gada Albums" tituls pašmāju smagajā mūzikā par 2009. gadu. Grupa gatavo jaunu albumu, kas klausītāju ausis sasniegs vēlā, aukstā un tumša rudenī.
http://www.draugiem.lv/frailty

Malduguns – pašmāju grupa, ar kvalitāti, spēku un raksturu.
Labi glabāts noslēpums pašmāju skatuvē. Ņiprs vecās skolas death metal latviešu valodā. Grupas debijas albums jau pavisam drīz būs gatavs pārbaudīt klausītāja ausu izturību. "Lietuvēns" ir arī nosaukums vienai no Malduguns kompozīcijām.
http://youtu.be/-Utb8RHCle4

Diseim – pašmāju vecās skolas death metal, ko grupa veiksmīgi sakausē ar sludge un stoner metal elementiem, grupas bagāžā demo "Sinner", drīzumā gaidāms arī pilnais studijas albums amerikāņu neatkarīgās izdevniecības "Abyss Records" paspārnē.
http://www.draugiem.lv/diseim

Katalepsija – grupas spēlēšanas stils ir tumšāks gotiskais metāls, kas mijas ar ņipru un doom / death metal pieskaņu. Gana melodiski, gana smagnēji un vairākums dziesmu latviešu valodā. Pēc mazas sastāva uzlabošanas, grupa atgriezusies pie klausītājiem.
http://www.draugiem.lv/katalepsija/

NightTales - salīdzinoši jauna apvienība no Jelgavas, ko var klasificēt kā gothic metal, gothic rock žanra izpildītājus. NightTales mūzika, pēc viņu pašu raksturojuma, ir gotiskā roka apvienojums ar klasisko mūziku, kuram piedevām klāt akadēmiskais vokāls.
http://www.draugiem.lv/nighttales

Par labu noskaņojumu rūpēsies kluba bārā pieejamais alkohols.

Klubs atvērts: 19:00, koncerta sākums: 20:00
Ieejas maksa: 2 Ls

http://p3licanwebzine.blogspot.com/


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация