Konkursa “Micrecbārs Open” fināls

Liene Avotiņa Micrecbārs direktore, 19.04.2006., 12:32

Konkurss “Micrecbārs Open” ir noslēdzies. Konkursā, kurā no 2006.gada 9.janvāra līdz 17.aprīlim piedalījās 14 grupas, ir noteiktas 5 grupas, kuras tiek izvirzītas finālam– “Post Marka”, “Emfāze”, “Anti”, “Trakmēnes”, “Rise And Shine”.

Micrecbārs OpenKonkursa fināls notiks 2006.gada 24.aprīlī pl. 19:00 mūzikas klubā “Micrecbārs”. Katrai grupai-finālistei tiks dots 15 minūšu uzstāšanās laiks atskaņot savas labākās oriģināldziesmas, pēc kurām žūrija vērtēs vislabāko grupu, konkursa “Micrecbārs Open”, uzvarētāju.

Uzvarētāji savā īpašumā iegūs konkursa galveno balvu- Fender Stratocaster ģitāru no “Micrecbāra”.
Balvu fonds ir papildināts ar mikrofona komplektu no “Show Empire Group”, iespēju 10 stundas ierakstiem profesionālā mūzikas ierakstu studijā no Rīgas Domes portāla “Rīga Rullē”, konsultācijām PR jomā un grupas bannera izvietošanu studentu vortālā no www.studentnet.lv. Grupas- dalībnieces iegūs balvas no mūzikas izdevniecības “Mikrofona Ieraksti”.

Konkursa noslēgums notiek sadarbībā ar Latvijas Dabas Muzeju, un ar “Show Empire Group”- skaņas un gaismas iekārtu- gādību.

Konkurss “Micrecbārs Open 2” notiks no 2006.gada 4.septembra līdz 2006.gada 27.novembrim (atkarībā no grupu-dalībnieču skaita), pieteikšanās jaunajam konkursam līdz 2006.gada 14.augustam. Šoreiz galvenajā balvā- bungu komplekts.

0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация