Microtrash

www.dirtydeal.lv, 14.11.2008., 07:58

28. un 29. novembrī Spīķeru Dirty Deal Café, Maskavas iela 12, korpuss 2, notiks jauno mediju / elektroniskās mākslas un mūzikas pasākums Microtrash – Arduino radošā darbnīca un 8bit / electro mūzikas pasākums.

MiMicrotrashcrotrash mērķis ir aktualizēt pašmāju potenciālu elektroniskās mākslas un mūzikas sfērā. Noslēguma pasākuma dalībnieku sarakstā iekļauti Latvijas elektroniskās mūzikas un mākslas aktīvisti.

Arduino radošā darbnīca

28. un 29. novembrī no plkst. 10:00 – 18:00 Spīķeru Dirty Deal Café.
29. novembrī 21:00 - radošās darbnīcas prezentācija.

Arduino radošā darbnīca iepazīstinās tās dalībniekus ar atvērtā koda prototipēšanas platformas Arduino pamatiem. Radošā darbnīca notiks divas dienas, un tā sastāvēs no praktiskām lekcijām, kuras notiks Massimo Banzi (http://tinker.it/) vadībā. Massimo ir ne tikai viens no Arduino izgudrotājiem, bet arī viens no pirmajiem cilvēkiem Itālijā, kurš sācis darboties web-dizaina jomā.

Radošajā darbnīcā aicināti piedalīties mākslinieki, dizaineri, programmētāji, elektroniķi, kā arī visi citi, kuriem interesē jauno mediju / elektroniskā māksla un praktisks radošs darbs komandā. Radošā darbnīca notiks angļu valodā.

Pieteikties iespējams sūtot Cv un īsu motivācijas vēstuli uz krisjanis@rijnieks.lvŠī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
Dalībnieku skaits ierobežots (20).
8bit / electro mūzikas pasākums

29. novembrī plkst. 22:00 Spīķeru Dirty Deal Café.
Ieeja: 5 Lvl. Ar flyer: 3 Lvl.

8bit / electro mūzikas pasākuma ietvaros uzsvars tiks likts uz 8bit audio un video, kā arī algoritmisko / interaktīvo animāciju.

8bit čipmūzika un ar to saistītās mākslinieciskās disciplīnas ir savdabīgs mūsdienu fenomens. Mūzikas, kā arī vizualizāciju radīšanai tiek izmantotas savulaik populāras elektroniskas iekārtas, skaitļojamās mašīnas, tādas kā Nintendo Entertainment System, Commodore 64, Atari St, Nintendo Game Boy, uc.

Lielākā daļa Microtrash pasākuma dalībnieku reālajā laikā izmantos savulaik visā pasaulē populāro Nintendo Game Boy spēļu konsoli un tās sniegtās elektroniskās mūzikas radīšanas iespējas.

Uzstāsies pēdējā laikā Latvijā iecienīta elektroniskās skatuves priekšnesuma autors Kodek, kurš ar savu enerģisko performanci ne vienu reizi vien glābis pelēcīgus pasākumus no izgāšanās. Bruņojies ar panku scēnai raksturīgo fuck the world attieksmi un ekstravagantiem mūzikas instrumentiem (tostarp savulaik populārajām kabatas spēļu konsolēm Game Boy), Kodek liek sabrukt melodijas un ritma mājai, ļaujot klausītājiem izbaudīt tīru haosa enerģiju. Vairāk par Kodek: http://dex.neirothe.net/artists/kodek.htm.

Quadratinsh savas kompozīcijas veido no paša ierakstītām skaņām un internetā atrastiem sampliem, būvējot savdabīgus skaņu arhitektūras artefaktus. Pēdējā laikā Quadratinsh aizraujas ar cilvēku tracināšanu, vilinot ārā transcendentālas trokšņu sekvences no sava personīgā Nintendo Game Boy. Paralēli visam iepriekš minētajam, viņš aktīvi darbojas 8bit datapunk megagrupā Dex Pistols kopā ar Kodek. Vairāk par Quadratinsh: http://www.myspace.com/quadratinsh/.

Jāpiemin arī mākslinieks ar segvārdu -=Uhu=- (Universal Human Unerground), kurš pasākuma apmeklētājiem sniegs pozitīvu senās Atlantīdas iemītnieku cienīgu enerģijas lādiņu, izmantojot īpaši izstrādātu, elektroniski ģenerētu skaņu terapiju.

Opcode_0x90 uzstāsies ar vizualizācijām, kas tiks ģenerētas reālajā laikā, izmantojot Diy hardware video sintezatorus un filtrus.

Mārtiņš Zutis papildinās pasākumu ar algoritmiskām animācijām, kas veidotas ar programmēšanas valodas Processing palīdzību. Vairāk par Mārtiņu: http://martinszutis.com/.

Emanuele Andreoli (http://linfolalia.net/) un Krišjānis Rijnieks (http://www.rijnieks.lv/) uzstāsies ar vizualizācijām, kuras tiks ģenerētas un manipulētas reālajā laikā ar programmatūru, kas radīta izmantojot C++ bibliotēku Open Frameworks, un jūtīgu vidi, kas veidota, izmantojot Arduino.
Audio

dandy Dinozovr / dexandthecity / 8bit / live!
-=Uhu=- / transientforce, 12" gigolos / old school electro / live!
Quadratinsh / dexandthecity / 8bit datapunk / live!
Kodek / dexandthecity, Brk / 8bit beepstep / live!
Oa:8F / independent / 8bit / live!
Gestapo / ritmika / special electro set
Tolex / dexandthecity / 8bit / live!
Video

opcode_0x90 / Diy video hardware / live!
Elvndots / http://visuals.lv/ / video
Mārtiņš Zutis / Processing
Emanuele Andreoli + Krišjānis Rijnieks / Open Frameworks + Arduino

Atbalstītājisia "Argus" – radiodetaļu tirdzniecība – http://www.argus.lv/
Uksus – radošā apvienība – http://www.uksus.net/
Dirty Deal Café – kultūras mezgls – http://www.dirtydeal.lv/
Dexandthecity Records – http://dex.neirothe.net/
Laikraksts "Diena" – http://www.diena.lv/
Orb.lv – http://www.orb.lv/

Vairāk par radošo darbnīcu, pasākumu un tā dalībniekiem: http://www.rijnieks.lv/arduino/.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация