Mobilais festivāls „re:loud” 1.septembrī

Anda Jansone, 30.08.2006., 17:36

Mobilā festivālā „re:loud” apmeklētājus 1.septembrī Mežaparkā sagaidīs īpaša DJ telts, atrakcijas un dažādas prezentācijas. Mobilā festivāla „re:loud” ietvaros apmeklētājiem būs iespēja ne tikai vērot populāru grupu uzstāšanos, bet arī piedalīties dažādās izklaidēs festivāla teritorijā.

Šogad pirmoreiz festivāla vēsturē paredzēta īpaša DJ telts. Tajā atzīti DJ piedāvās dažādu stilu mūziku, tā radot īpašu atmosfēru. DJ telts pasargās dejotgribētājus no lietus un darbosies visu festivāla laiku. Mobilais festivāls „re:loud”

DJ teltī uzstāsies Dj Ai-Va un Dj Tru no „Ritma institūta”, Dj apvienība The Rix Theodors un Dj Anete no kluba „Depo”. DJ piedāvās mūziku dažādām gaumēm. DJ Gatis Rozenfelds no apvienības The Rix Theodors atzīst: „Telts apmeklētājiem būs iespēja baudīt dažāda stila mūziku. Piemēram, es piedāvāšu vērtējumam hip – hop stila mūziku. Mūsu DJ apvienības izpildītā mūziku varētu raksturot kā - tieši tas, kas vajadzīgs prātam un ķermenim.

Festivāla teritorijā būs iespējams piedalīties arī dažādās atrakcijās. Apmeklētāji varēs izmēģināt gan piepūšamās atrakcijās no Annels, gan mērot spēkus gokartu trasē. Dažādās atrakcijās būs iespējams iegūt arī balvas. Interesantas akcijas piedāvās Hewlett Packard, Toxic un Maybelline .

Jau iepriekš ziņots, ka mobilajā festivālā „re:loud” darbība norisināsies uz divām skatuvēm. Uz festivāla Lielās skatuves uzstāsies grupa „InCulto” no Lietuvas, populārākā Igaunijas grupa „Tanel Padar & The Sun”, kā arī mākslinieki no Latvijas – grupas „Autobuss Debesīs”, „The Hobos”, „Double Faced Eels”, „Pērkons” un „Astro’n’out. Uz jauno grupu skatuves uzstāsies dažādu festivālu laureāti - grupas „Vic Anselmo”, „Junk”, „Tumors” un „Green Novice”, kā arī portāla draugiem.lv rīkotā mūzikas konkursa laureāti – grupas „Fame”, „Белый шум” un „Framest”.

Biļetes uz festivālu „re:loud” iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Festivāla sākums paredzēts plkst. 16.00, bet ieeja pasākuma teritorijā būs no plkst. 15.00.

Festivāla ģenerālsponsors: SEB Unibanka
Festivālu atbalsta: Aura Active, žurnāls „Sīrups”, Latvijas Mūzikas kanāls, portāls draugiem.lv, laikraksts „5 min”, „Clear&Channel”, TV5, Radio Naba un Junior Achievement Latvia


4 коментария Комментирование доступно всем.
elina, 02.09.2006. 11:54:43 (ip:62.84.12.60)
Рейтинг комментария: 0

vai ir pieejamas kaaadas bildes no shii forshaa pasaakuma???

Sandra (sandriinna@inbox.lv), 02.09.2006. 19:42:16 (ip:85.234.166.125)
Рейтинг комментария: 0

Tas re;loud koncerts bija vienkārši vienreizīgs!Gribētos,lai tādi būtu biežāk!!Jo jautri tiešām tur bija un tai DJ zālē arī bija ļoti labs Dj un mūzika dikti laba!:)
Tiešām nenožēloju,ka uz turieni aizgāju!!
Paldies re:loud rīkotājiem un atbalstītājiem..:)

ieva (mince-mince@one.lv), 06.09.2006. 13:36:50 (ip:85.234.185.85)
Рейтинг комментария: 0

eu, kaac nezin kur var kādu bilde apskatīt??? :D luudzu atsuutiet tad meilu :)

inguha (FOXY_1@one.lv), 26.09.2006. 12:35:45 (ip:87.110.161.23)
Рейтинг комментария: 0

taas bildes no toxic akcijas war kkur dabuut..?jaa kaac zin atsuutiet plz meilu:DDD

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация