"Mona De Bo", "Brainers" un "Astro’n’out"

Anita Alksne, 15.11.2006., 10:42

17.11. no plkst. 22:00 sadarbībā ar Baltijas jauno mūziķu topu Nokia Open Stage Studentu klubā trīs lieliskas grupas, kas saistītas ar šo projektu - "Mona De Bo", + "Brainers" (Lietuva) + "Astro’n’out".

Grupa "Mona De Bo""Mona De Bo" veido Latvijā 2 pazīstami Edgari – Edgars Rubenis un Edgars Eihmanis. Abi dalībnieki iepriekš redzēti citos projektos – Rubenis – Driving South, Rydgal un komerciāla rakstura projektos, bet Eihmanis muzicējis dažādos blūza, džeza un roka projektos, un protams, brīnišķīgajā EDŽIŅA DZĪVOKLĪ. 
"Mona De Bo" spēlē roku tā plašākajā izpratnē, savus skaņdarbus paturot atvērtus tiem dažādajiem strāvojumiem, kuri ir sajaukuši mūsdienu rokmūziku bezgalīgi raibā skaņu jūklī, pašu terminu "roks" padarot par kaut ko nesaprotami dīvainu. Šo visu apdvešot ar kādu ”nepieradinātu, grūti nosakāmu ķecerību”, Mona de Bo piedāvātais gala iznākums visticamāk atbilst underground.


"Brainers" spēlē britpopu ar 60. – 70. gadu roka iezīmēm. Grupa radusies Lietuvas ziemeļu industriālākajā pilsētā Šauļos 1997. gadā, bet pašreizējā sastāvā tā spēlē no 1999. gada.


Piedalījušies visos lielākajos Lietuvas roka un alternatīvās mūzikas festivālos, un likumsakarīgi ieguvuši teju vai visas godalgotās vietas. Šie Franz Ferdinand līdzinieki pirmo reizi Latvijā bija dzirdami pavisam nesen – 2. novembrī Baltijas jaunās mūzikas topa atklāšanas pasākumā Sapņu fabrikā, kur izpelnījās milzīgu publikas sajūsmu un ovācijas. Grupas mājaslapa internetā www.brainers.lt


Grupa "Astro'n'out"Grupa "Astro’n’out" tikko laidusi klajā savu debijas albumu un līdz lielajai albuma prezentācijai Sapņu fabrikā pagodina Studentu klubu ar albuma promo koncertu. Šajā pasākumā varēsiet saņemt pirmos albuma suvenīrus ar grupas simboliku kā arī dzirdēt, un saklausīt daudz kā jauna. Grupa gluži pelnīti pagājušajā Baltijas jauno mūziķu topā kļuva par godalgotāko no latviešu grupām, tādēļ arī šajā pasākumā tieši Astro’n’out-i izvēlēti kā īpašie viesi.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация