"Mona De Bo" koncerts Rīgā pārcelts uz Ģertrūdes ielas teātri

Dace Volfa, 12.01.2012., 01:51

Tehnisku iemeslu dēļ "Mona De Bo" albuma prezentācijas koncerts Rīgā piektdien, 13. janvārī, notiks nevis Kaņepes kultūras centrā, kā ziņots iepriekš, bet Ģertrūdes ielas teātrī (Ģertrūdes ielā 101a).

"Mona De Bo"

Koncerta saturs un forma nemainīsies. Līdzās "Mona De Bo" uzstāsies viena no spožākajām izdevniecības "Tornis" grupām "Bērnības milicija".

Koncertā "Mona De Bo" spēlēs skaņdarbus no sava jaunā albuma "Pag Pag", kā arī no iepriekšējā ieraksta "Nekavējies, šīs ir spēles ar tevi". Kopā ar "Mona De Bo" kodolu – Edgaru Rubeni un Edgaru Eihmani uzstāsies Arnis Račinskis (ģitāra), Paulis Grīnhofs (bass), Dāvis Burmeistars (ģitāra), kā arī pūšaminstrumentālisti Artūrs Bērziņš, Kalvis Etkins un Oskars Ozoliņš.

Ieeja koncertā – ziedojums 3Ls. Ģertrūdes ielas teātris atvērs durvis no plkst. 20:00.

Pašlaik "Mona De Bo" sniedz desmit koncertu sēriju Latvijā un Igaunijā. 12. janvārī grupa uzstājas Valkā, 309. kabinetā; 13. janvārī – Ģertrūdes ielas teātrī; 14. janvārī – Cēsu Fonoklubā.

"Pag Pag" koncertsērija noslēgsies 15. janvārī Vecrīgas bārā "I Love You", kur "Mona De Bo" sniegs ekskluzīvu improvizācijas koncertu, piedaloties māksliniekam, mūziķim un albuma "Pag Pag" dizaina autoram Kasparam Groševam.

"Mona De Bo" jauno albumu "Pag Pag" izdod "I Love You Records". No 9. janvāra to digitālā formātā var iegādāties interneta vietnēs "iTunes" un "Amazon". Albumu "Pag Pag" var noklausīties un iegādāties arī šeit – www.monadebo.bandcamp.com.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация