More & Relsi klubā "Depo"

Guntis Vanags, 12.05.2006., 07:39

17. un 18. maijā klubā "Depo" jau 3. reizi uzstāsies grupa More & Relsi. Pēterburgas kolektīvs pastāv jau no 1998. gada. Pašā sākumā grupa spēlēja tikai savam priekam uz Pēterburgas augstceltņu jumtiem.

Pēc tam nolaidušies uz zemes viņi metās šturmēt klubus ar cinisku lozungu – Spēlēt pa klubiem un slaukt sponsorus. Puiši uzstājās izmeklētām ļaužu saujiņām un viņu pirmie albumi bija izteikta DIY rakstura un tūlīt pēc iznākšanas kļuva par retumu.
More & Relsi ir uzstājusies dažādos festivālos, bet tās dziesmas ir iekļautas tādās pazīstamās izlasēs kā «У2», «Fuzz», «Interpunk» un citās. Grupa aktīvi uzstājas Pēterburgas un Maskavas klubos, kuros tai ir uzticams fanu pulks, kurš pieaug ar
katru koncertu. Interese par grupu ir ne tikai Krievijā, bet arī ārzemēs.mr_350
 
Ne reizi vien MORE & RELSI savās intervijās pieminējuši Sergejs Šnurovs (Ļeņingrad), V. Vasina ( Kirpiči), Boriss Grebenšikovs un citi kā interesantu grupu ar savu oriģinālu skanējumu.
 
2003. gadā grupa tika atzīta par neatkarīgās alternatīvās scēnas gada atklājumu. 2004. gada ziemā žurnāls RockMusic.Ru nosauca to par labāko Krievijas koncerta grupu, bet 2005. gada septembrī žurnāls Play atzina grupu par perspektīvāko Krievijas jauno grupu.  2005. gada vasaras sākumā radiostacijas MAXIMUM viļņus iekaroja grupas hits «МОРЭ ЭНД»! Tāpat pagājušajā gadā puiši uzstājās 2 lielākajos Krievijas festivālos Krilja 2005 un Našestvije.
 
Galvenais jaunums ir pagājušā gada vidū iznākušais grupas tāda paša nosaukuma albums. Kaut gan pirms tam bija izdoti vairāki albumi, tieši šis uzskatāms par pirmo oficiālo relīzi, kuru var nopirkt Krievijas mūzikas veikalos, ne tikai scēnas tusiņos. Albumā iekļauts labākais no MORE & RELSI veikuma, gan agrāk izdotās, gan neizdotās, bet lielam daudzumam fanu zināmās dziesmas.   

0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация