"Morea" starpsolis

s., 02.05.2007., 21:38

10.maija ceturtdienas vakara pasākumu Vaļņu ielas kluba Depo vadība pēc saviem ieskatiem masu sabiedrības afišās ierakstījusi zem vārdiem: "..laimīgu jauno gadu - "Morea" uzsāk savu otro gadu Depo..".

MoreaLīdz ar to ielūdzam uz zināma skatījuma jaungada pasākumu, kura ietvaros arīdzan gaidāma kāda ilgi gaidīta sava veida atgriešanās.

Kluba lejas stāvā vakara gaitas ritējumā uz lielās skatuves gaidāmas uzstāšanās no apvienībām - Solaris, Katra, Gaserata, Melankolik, Arune un Pornstone.

Solaris, kuru nosaukumā rodamas paralēles ar poļu rakstnieka Staņislava Lema vīziju, ieraksti vēsturē aizsākti 2005.gadā. Radītajās noskaņās saskatāmas psychedelic un post-rock atkāpes. Drīzumā gaidāma apvienības otrā studijas skaņdarbu apkopojuma Portraits Noires izdošana Krievijas neatkarīgā ierakstu leibla Old Skool Kids paspārnē. Daļa pašreizējā sastāva darbojusies arīdzan kopumā Iberia.

Katra darbības saknes atrodamas Limbažu pilsētā, kura sevi neatkarīgajā skatuvē iezīmējusi ar festivālu Putnudiena. Līdz šim vienīgā skatuviskā pieredze grupai gūta atsevišķos DIY idejiski vadītajos pasākumos pilsētā. Radītajā mūzikā saskatāma ievirze uz experimental/ hardcore virzienu.

Gaserata savā aktīvajā periodā, kurā tolaik bija pieskaitāma pie tā dēvētajām mūziķu apvienības Tornis grupām, no 2004. līdz 2005.gadam spēlējas instrumentālu funk, jazz, post-indie rock mūziku. Pēc atsevišķu dalībnieku došanās ceļā uz ārvalstīm iestājās radošais klusums, kurš noslēdzās šogad, sastāvam piepulcinot klāt otro ģitāristu Mārtiņu. Skatuviskā atgriešanās noritēja Nākotnes neatkarīgās kultūras un mākslas pasākumā Rozā Peldbaseins.

Melankolik sastāvā rodami tēli, kuru darbība bijusi saskatāma Insomnia, Milloin un Emotions Sold Out sastāvos. Pirms neilga laika, laužot sava veida klusumu, apvienība uz pašdarbību balstīti veikuši triju skaņdarbu ierakstu. Mūzika sevī ietver saikni starp jazz nokrāsu vokālu un post-hardcore skanējuma pavadījumu, apzīmējot sevi kā softcore.

Arune pārstāv Saldus hardcore skatuves pusi, no kā arīdzan izrietošs radītās mūzikas skanējums. Līdzšinējā kvarteta darbībā, sevis meklējumos, sniegti vairāki koncerti kultūras pasākumos Rīgas un Saldus pilsētās, kā arī Flashlight konkursa ietvaros klubā Fontaine Palace Liepājā.

Pornstone ceļš aizsākts 2002.gada vasaras izskaņā. 2005.gada otrajā pusē izdots albums I Give Myself, kurā ietverts arīdzan sadarbības skaņdarbs ar Miku no Les Corte - Crew Melody. Ņemot vērā ilgstošo darbības laiku, izveidojusies zināma skatuviskā pieredze, tajā starpā arīdzan koncerti ārvalstīs, no kuriem īpaši izceļami atsevišķi koncerti Igaunijas teritorijā.


Līdzšinēji šķietami neraksturīgi Morea darbībai, kluba augšstāva bārā gaidāmi akustiskie priekšnesumi no Mx un apvienības S.I.L.S. daiļrades puses.


Mx jeb Markö sevi atzīmējis neatkarīgajā skatuvē pirms gadiem kā grupas Kant ģitārists. Grupa aiz sevis atstājusi zināmas vērtības aizvadītajam laikam - Ep ierakstu Impresija 7, kā arīdzan vairākus neizmirstamus radošos mirkļus; darbība tika noslēgta dalībniekiem izklīstot uz Lielbritāniju. 2006.gadā Markö ierakstījis demo Ep zem nosaukuma Need To Move.

S.I.L.S. mūzika vienmēr ir bijusi par pārdzīvojumiem, mīlestību un nepiepildītiem sapņiem. Grupa savā pastāvēšanas laikā no 1999.gada pavasara pagaidām koncertā apzināti nav saplēsusi nevienu mūzikas instrumentu. Nosaukums radies sēžot pie loga, vērojot Ķengaragu, kā tas lēnām ieslīgst pavasarīgajā novakarē, kad apkārtni ieskauj cilvēku burzma; ir stress, maz laika, bet pārdomas ņem virsroku - veidojas savāds nosaukums. Parādās punkti.


Ceturtdienas vakara deju zālē noritošie ietvari tiks atstāti kluba Depo apmeklētāju sabiedrības iecienītās dj Anete radītajās noskaņās un pārvaldībā.


Sākuma ieskaņa gaidāma ap 21.00 (ieeja no 19.00). Ieejas maksa 3ls/ pēc 22.00 4ls; turpretim ierodoties ar Morea norises flyer, kurš kā ierasti atrodams kluba Depo mājaslapā, 2ls/ pēc 22.00 3ls.

4 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 03.05.2007. 07:12:00
Рейтинг комментария: 0

Melankolik sastāvā rodami tēli... eheheheh :D

jānis, 03.05.2007. 16:13:25
Рейтинг комментария: 0

Tēli labā nozīmē protams aicis ;)

yдалённый пользователь, 04.05.2007. 08:10:00
Рейтинг комментария: -0.108

ne jau tēli!DEEEELI!

yдалённый пользователь, 05.05.2007. 08:12:31
Рейтинг комментария: -2.056

deelinj, labak izpildi majasdarbus , citadi mamma iewhenija tevi atsljopajet

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация