Mountainside un Backflow šosestdien Liepājā

Raivis Rubenis, 05.06.2009., 07:08

6. jūnijā, pēc gandrīz gada pārtraukuma gaidāma Kauņas rokgrupas "Mountainside" uzstāšanās Liepājas klubā "Fontaine Palace".

Kopā ar lietuviešiem Mountainside un Backflow šosestdien LiepājāLiepājā uzstāsies arī grupas draugi no Latvijas - Backflow. Abas grupas jau vairāk kārt ir kopā koncertējušas Lietuvā, bet vēl ne reizi tas nav noticis šeit Latvijā.

Mountainside aktīvi darbojas jau kopš 1996. gada, organizējot dažādus festivālus un citas aktivitātes, kas veicinātu rokmūziku Lietuvā. Viņi ir izslavēti ar savu nopietno attieksmi un pieeju rokmūzikai, kā arī savu skeptisko attieksmi pret lokālas mūzikas industrijas darbību. Mountainside biogrāfijā ir uzstāšanās kopā ar tādām pasaulē atzītām grupām kā "Cult of Luna", "Entombed", "Dismember", "Tito and Tarantula", "The King", "The Bones" un "New Model Army".

Četras reizes Mountainside ir nominēti kategorijā labāka rokgrupa Lietuvas Alternative Music Awards. Grupa ir izdevusi divus albumus "Distorted" (2003) un "All About Time"(2007), kas vēlāk ieguvis nomināciju Lietuvas Alternative Music Awards kategorijā labākais albums. Tāpat jāatzīmē fakts, ka vairākas grupas debijas albuma kompozīcijas nonākušas jaunā norvēģu režisora Fredrik Bryne filmas soundtrekā.

Mountainside koncerts solās būt īpašs, jo grupa pārtrauc koncertdarbību uz ilgāku laiku. Tuvākajā nākotnē ir plānots uzsākt apjomīgu darbu pie jaunā albuma, kurš kā sola grupas dalībnieki, būs kaut kas īpašs un nelīdzināsies nekam no iepriekš radītā. Daļu no topošā materiāla grupa solās izpildīt arī šo sestdien Liepājā.

Grupa Backflow pagājušā gada 11. aprīlī grupa izdeva savu debijas albumu "Love&Peace", kuru atzinīgi novērtējuši vairāki mūzikas kritiķi ne tikai Baltijas valstīs, bet arī ārpus. Tostarp pavisam nesen grupa saņēma atzinību no pasaulē pazīstamās grupas "Faith No More" nometnes, proti, grupas basģitārists Billijs Goulds, kurš ir arī ierakstu kompānijas "Koolarrow Records" īpašnieks, atzinīgi novērtējis Backflow veikumu.

Pagājušā gada jūlijā grupa "Backflow" sadarbībā ar MTV Networks Baltics kļuva par pirmo grupu Baltijā, kas piedāvāja savu albumu bezmaksas lejupielādei visās trīs valstīs vienlaicīgi. Akcijas laikā dziesmas "Time Is Now" videoversija izpelnījās uzmanību, nonākot MTV Baltics aktīvajā rotācijā. "Time Is Now" arī kļuva par albuma pirmo singlu, kas vairākas nedēļas spēja aizsniegties līdz Radio NABA un LMK topu virsotnēm.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация