"Mazie Smirdīgie Kociņi" piedāvā savu pirmo videoklipu

Simons Krasts, 29.10.2007., 12:45

Rīgas grupa "Mazie Smirdīgie Kociņi" piedāvā savu pirmo videoklipu kas radīts dziesmai "Dramatiskā gramatika".

Skatieties to grupas un viņu izdevniecības mājas lapās, kā arī gaidiet un pieprasiet no televīzijām!

Klipa režisors ir "MSK" ilgdalībnieks Simons, kas to veidojis kā savu diplomdarbu mākslas skolā. Vēl Simons kino-video jomā pazīstams kā īsās spēlfilmas "Rītenis" līdzautors, kurā par aktieriem strādāja pāris to pašu jauniešu, kas "MSK" klipā, un kuri vienlaikus ir arī bijuši šīs dziesmas liriskie personāži un iedvesmas avoti.

Dziesma skar vienu no tradicionālajām "MSK" tēmām, kas kā vadmotīvs iet cauri visai grupas daiļradei – prāta un ārprāta mūžīgajai cīņai.

Šis ir otrais MSK "oficiālais" singls. Pirmais bija "Mīcītājiem", laists apgrozībā 2006. gada Lieldienās. Par neoficiālu singlu var nodēvēt Enija Maika remiksēto "Čukuru", kas iekļauts radio "Naba" rotācijā. Šoreiz dziesma tiek izlaista kopā ne tikai ar klipu, bet grupas mājas lapā tiek piedāvāti vēl vairāki skaņdarbi, tostarp, Madonas un visas Latvijas vadošā pagrīdes elektronikas leibla "Dex And The City" šefa "Kodeka" remiksētā "MSK" dziesma "Pietiks nu skriet", kas remiksētāja versijā pārtapusi par "Pietiks nu dirst!".

"Dramatiskās gramatika" iesilda 18. novembrī gaidāmo MSK debijas albūmu "Krā!!" kas iznāks izdevniecības "Tornis un laidnis" paspārnē, tādējādi uzsaucot jaunu "Torņa" apakšleiblu, kas izveidots īpaši grupas "Mazie Smirdīgie Kociņi" produktu izdošanai. Albuma dziesmās būs nosegts viss spektrs ar galvenajām "MSK" daiļrades tēmām, kuras var pateikt trīs vārdos: darbs, dievs, daba.

www.tornis.lv/MSK

3 коментария Комментирование доступно всем.
jānis, 29.10.2007. 13:39:06
Рейтинг комментария: 0.933

Malači! :)

yдалённый пользователь, 29.10.2007. 14:20:45
Рейтинг комментария: 0

Redzēju - Patika! :)

spoks, 30.10.2007. 17:05:15 (ip:81.198.231.142)
Рейтинг комментария: -2.216

Ak, dievs. Mājaslapa vien ir ko vērta.... tas fons ir vienkārši tas, kas vajadzīgs - vājredzīgs 60 sekundēs!
klips ar līdzīgu ievirzi :D
kā joks, ko rādīt draugiem alusvakaros ir labi, bet no mūzikas tur nav nu nekā, pilnīgs šits :p

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация