MTV dzimšanas diena ar Baltijas zvaigznēm

Juris Millers, 02.08.2007., 14:08

19.augustā ar koncertu 11.novembra krastmalā MTV svinēs savu pirmo dzimšanas dienu kopā ar labākajām Baltijas grupām un vācu nu rave karaļiem Digitalism, kas Rīgā ieradīsies savas pasaules tūres ietvaros.

2007.gada 1.augustā: MTV dzimšanas dienā sveiks vokālā grupa Cosmos, kas MTV gandrīz pirms gada pasniedza unikālu dāvanu - grupas The Buggles dziesmas „Video Killed The Radio Star” kaverversiju „MTV Latvija” atklāšanas pasākumā. Ar šīs dziesmas video sākās MTV - 1981.gadā MTV pirmo reizi izgāja ēterā ASV, Ņūdžersijas štatā tieši ar šīs dziesmas video. (Pirmais video, ko redzēja Baltijas skatītāji bija Justice vs. Simian „We Are Your Friends”, Latvijā tūlīt pēc tam sekoja Prāta Vētras „Lonely Feeling (To be Lonely)”.) Latviju koncertā pārstāvēs arī grupa Double Faced Eels, `zuši' bija pirmā Latvijas grupa, kuras video dziesmai `Jennifer' nonāca `MTV Baltijas Top 20'. Grupas Melo-M video „Ghost Busters”, piedaloties Intaram Busulim, ir viens no jaunākajiem latviešu video MTV ēterā visā Baltijā, arī Melo M piedalīsies MTV B-Day svinībās.

No Lietuvas mūziķiem MTV dzimšanas dienas burziņā piedalīsies grupas G&G Sindikatas, Skamp un solo mākslinieks Mantas. G&G Sindikatas, līdzīgi kā Double Faced Eels Latvijā, ir pirmā lietuviešu grupa, kas ar video dziesmai `Degantis Sniegas' iekļuva `MTV Baltic Top 20'. Ilgu laiku šīs grupas video bija vienīgie jaunie lietuviešu video ko MTV saņēma un iekļāva rotācijā (otrs bija grupas video dziesmai `Tiems, Kas Rašo'). MTV dzimšanas dienā sveiks arī Latvijā jau labi pazīstamā lietuviešu grupa Skamp. Skamp, savukārt, ir pirmie, kam MTV visā Baltijā veltīs tematisku nedēļu, tā būs ēterā jau no 6.augusta. Skamp nesen sadarbībā ar MTV tapis jauns video dziesmai „Reach Omen Remix”, tāpat tapis raidījums `Ta top video' par šī klipa filmešanas procesu, ka arī Skamp paši producējuši sava koncerta TV ierakstu - to visu varēs redzēt MTV skatītāji visā Baltijā vēl pirms grupas uzstašanās MTV B-Day koncertā.

Pavasarī par „MTV Eesti” VJu kļuva igauņu meiteņu rokgrupas Vanilla Ninja dalībniece Piret Jarvis. Arī viņa kopā ar grupu Vanilla Ninja sveiks MTV dzimšanas dienā. Vanilla Ninja video „Rokstarz” bija pirmais lokālais video „MTV Eesti” ēterā. Igauniju koncertā pārstāvēs arī grupa Bedwetters, kuras video „Dramatic Letter to Consciousness” ir viens no jaunākajiem MTV rotācijā visā Baltijā. Bedwetters ir jauna igauņu EMO stila grupa, kas nesen uzvarēja igauņu jauno grupu konkursā „Noortebänd 2007”, konkursa galvenā balva bija MTV producēta video klipa uzņemšana. Šobrīd video ir MTV rotācijā visos trīs Baltijas kanālos un grupai tas ir tikai sākums, kas izdevies visai iespaidīgs - līdz šim grupa Igaunijā nebija pazīstama. Vieni no pieredzējušākajiem uz MTV B-Day saktuves būs igauņu rokeri No-Big-Silence, kuru video dziesmai `Robot Super Lover Boy' ir viens no lielākajiem vietējiem hitiem `MTV Baltijas Top 20'.

MTV savā dzimšanas dienas pasākumā ne tikai svinēs, daudziem šis būs radošs un produktīvs darba posma, lai visus notikumus fiksētu un 23.augustā rādītu visā Baltijā īpašā MTV B-Day veltītā raidījumu programmā. Visu Baltijas grupu koncerti kā atsevišķi MTV raidījumi tiks demonstrēti ētera arī vēlāk. „MTV Supermercado” komandas no visām trīs valstīm nedēļu pirms pasākuma praktiski pārcelsies uz dzīvi Rīgā. Lai pēc iespējas pilnīgāk un labāk atspoguļotu kā koncerta norisi, tā notikumus koncerta aizkulisēs „MTV Supermercado” raidījumu filmēšana visām trīs valstīm notiks Rīgā. Filmēšanas vajadzībām koncerta aizkulisēs tiks uzbūvēta arī „MTV Supermercado” studija.

Pagājušā gada augustā darbu MTV sāka vietējie Vji. Pirmais nopietnais pārbaudījums viņiem bija „MTV Video Music Awards 2006”, kas notika Ņujorkā. Vji lieliski tika galā ar šo izaicinājumu un daļu no Ņujorkā filmētā materiāla vēl tagad var redzēt MTV ēterā. Iespējams, šī gada lielākais izaicinājums „MTV Latvija” Vjiem Žanetei Skarulei un Mikam Ozoliņam būs MTV B-Day, jo tieši viņi būs MTV gada nozīmīgākā pasākuma vadītāji.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
Santa (suka123@inbox.lv), 14.10.2007. 17:24:47 (ip:81.198.175.21)
Рейтинг комментария: 0

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация