Hei, mūzikas fani, 7. jūlijā tiekamies festivālā Līvānos!

Aija Skarbiniece, 05.07.2007., 14:57

7. jūlijā Līvānu pilsētas svētkus ieskandinās Latgales reģiona jauniešu mūzikas grupu festivāls „Jaunieši Līvānos - Latgales vārtos”.

Šis festivāls ir jauniešu organizācijas „IMKA Līvāni” projekts, kuru atbalsta Līvānu bērnu un jauniešu centrs, Līvānu novada dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latgales reģionālās attīstības aģentūra, fonds KNHM (Nīderlande), fonds „Baltā māja”, jauniešu kultūras portāls HC.LV.

Šis pasākums tiks rīkots kā ielu mūzikas festivāls, kura laikā Līvānu pilsētā tiks sniegti divi dienas koncerti. Jau no plkst. 15.00 sāksies koncerts pie veikala „ Millenium”, bet no 16.00 visi aicināti uz koncertu pie Līvānu novada domes.

Galvenais festivāla koncerts sāksies astoņos vakarā Līvānu pilsētas tradīciju laukumā. Visiem sirdī jauniem un mūziku mīlošiem interesentiem šeit muzicēs grupas no Preiļiem – „D-light”, Jēkabpils – „Akmens rieva”, „De_spire”, „N-nike”, Gulbenes – „Damn vision”, Rīgas – „Libido”, „+1”, Rēzeknes – „Je_baz”, Līvāniem – „D.D Salons”, Daugavpils – „Dabasu Durovys”, „Maiznieki”, bet tieši pusnaktī Latgales top grupa „Borowa MC”. Vēlāk visi tiks aicināti uz kopīgo sadziedāšanos un sadejošanos.

Līvānu novada jauniešiem viena no aktuālākajām problēmām ir jauniešu izklaides iespējas. Jauniešiem, kuriem kaut mazākajā mērā interesē mūzika, nav pasākumu, kuros varētu sanākt visi kopā, izpausties un vienkārši lieliski pavadīt laiku. Līvānu novadā rodas daudz jaunu mūziķu, kuriem nav iespējas sevi popularizēt. Mūsu mērķis ir noorganizēt jauniešu mūzikas festivālu, kurā būtu interesanti piedalīties jebkura mūzikas stila piekritējiem un dot iespēju jaunajiem mūziķiem radoši izpausties. Jaunieši pilnveidos savas prasmes un iemaņas, bagātinās sevi. Jaunie mūziķi tuvāk iepazīs viens otru. Īstenojot projektu, organizējam arī dažādu mūzikas instrumentu sesiju, kuras laikā interesenti varēs paplašināt savas zināšanas un prasmes spēlējot ģitāru, vijoli, akordeonu, saksofonu, cītaru.

Festivālā aicināti piedalīties arī pārstāvji no Nīderlandes fonda KNHM, Latgales reģionālās attīstības aģentūras, Līvānu novada domes. Festivāls bagātinās Līvānu novada svētkus un tas var kļūt kā jauka tradīcija turpmākos gados.


6 коментариев Комментирование доступно всем.
Darkness (fuckoff@inbox.lv), 05.07.2007. 21:49:36 (ip:81.198.45.209)
Рейтинг комментария: 0

nu nu, diez kas tur nebuus. Kaads NeLiivaanietis arii taisaas uz turieni ?

čalis, 06.07.2007. 15:31:13
Рейтинг комментария: 0

Labāk uz Talsiem! :)

yдалённый пользователь, 08.07.2007. 17:56:32
Рейтинг комментария: 1.323

nu ko, es tur biju, un tur spēlēju.

sākumā likās ka būs vnk tizli, jo nebija sakrīgas tautas.

bet tad uznāca vakars un saule pazuda aiz apvāršņa, un mēs kāpām uz skatuves...
bija labi, patīkami spēlēt ja ir kas klausās un ir kam patīk klausīties un nebaidāš to izrādīt:)

Tekter'S (tekis@inbox.lv), 08.07.2007. 22:51:39 (ip:87.110.204.124)
Рейтинг комментария: 0

pasākums bija baigi labaiZ! vairāk tādus! supper vnk. paldies organizatoriem!

cappy, 09.07.2007. 00:35:58
Рейтинг комментария: 1.323

Nu es jau arī tur biju un nemaz neteiktu, ka bija tik slikti :) atnaacu uzvakara pusi, kad tauta kaut cik bij jau paradiijusies... hehzz :)
gusins kas par grupu ?

yдалённый пользователь, 14.07.2007. 16:47:36
Рейтинг комментария: 0

de_spire
mes bijam wieniiga instrumentala grupa, speelejam pec +1.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация