Mūziķi dodas uz "Pori Jazz Festival" meistarklasēm

Lita Grafa , 16.07.2009., 09:13

Muzikālās apvienības "Soul E-motion" soliste Lelde Barbāne un saksofonists Jānis Danevičs no 15. līdz 19. jūlijam piedalīsies festivāla "Pori Jazz" meistarklasēs.

"Pori Jazz Festival" ir viens no lielākajiem džeza mūzikas pasākumiem Eiropā, kas šogad norit jau četrdesmit ceturto reizi Somijas pilsētā Pori. "Esam gandarīti, ka šogad mums ir iespēja doties uz Pori Jazz meistarklasēm, kur tādu džeza zvaigžņu kā vokālistes Ērikas Badu (Erykah Badu), trompetista Roja Hargrove (Roy Hargrove), saksofonista Pī Vī Ellisa (Pee Wee Elliss) pavadībā varēsim slīpēt savu profesionalitāti", atzīst saksofonists Jānis Danevičs.

"Pori Jazz ir festivāls, ko džezisti un šī mūzikas žanra cienītāji ar lielu nepacietību gaida katru gadu. Tas ir grandiozs pasākums, kuru ik vasaru apmeklē desmitiem tūkstošu cilvēku", atzīst džeza dziedātāja Lelde Barbāne. Mūziķi arī norāda, ka dalība tik augsta līmeņa pasākumos dod iespēju smelties jaunas idejas savai radošajai darbībai un noLelde Barbāne un Jānis Danevičs vērtēt pasaules džeza mūzikas zvaigznes.

Pagājušajā gadā festivāls pulcināja vairāk nekā 17 000 klausītāju. Savukārt festivāla meistarklases šogad apmeklēs vairāk nekā 500 mūziķu no visas pasaules.

Mūzikas projekts "Soul E-motion" ir dibināts 2006. gada decembrī Rīgā. Grupas muzikālo izpildījumu raksturo dažādu stilu - soul, jazz, funk un RnB sajaukums. "Soul E-Motion" ir piedalījies vairākos mūzikas festivālos Latvijā un Baltijas valstīs. Nozīmīgākie no tiem ir starptautiskais mūzikas festivāls Saksofonija, Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz, Bildes 2007, Radio1 rīkotais mūzikas festivāls Jēkabpilī, kā arī Igaunijas džeza festivāls Vision. Soul E-motion regulāri uzstājas dažādos populāros Rīgas mūzikas klubos – Sunny Terrace, Balzama bārs, Fīlings, Bastejs Jazz, PuPu Lounge un citos.

Ierakstu studijā "Sound Division Studio" tapuši pirmie grupas ieraksti jaunajam mūzikas albumam, kas klajā nāks 2010. gada pavasarī. Jaunais albums ietvers daudzus muzikālus pārsteigumus, tostarp sadarbību ar Latvijā labi pazīstamo reperi Ozolu. "Soul E-motion" ierakstus Latvijā izdod džeza menedžmenta organizācija "ZePirats".
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
aizvakar, 16.07.2009. 17:08:06
Рейтинг комментария: 1.362

interesanti, cik izmaksā šāds pasākums? kurš gan negribētu uz kko tādu aizbraukt...

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация