Mūziķi un pasaku portāls dāvina jaunu dziesmu

Liene Jackeviča, 02.12.2008., 15:21

Pasaku portāls pasakas.net kopā ar populāriem mūziķiem sagatavojuši Ziemassvētku dāvanu - "Ziemas šūpuļdziesmu" .

"Ziemas šūpuļdziesmas" mūzikas autors ir Normunds Pauniņš, vārdu autors – Ūdrītis. Dziesmas tapšanā piedalījušies Normunds Pauniņš, Ivars Makstnieks, Aisha, Normunds Rutulis, Anmary, Ūdrītis, Agate Dombrovska, Mārtiņš Dambis, Kārlis Kazāks, Ksenija Sundejeva, Lauris Valters, Rihards Zaļupe, Inese Žuga un Anita Romanova.

"Ziemas šūpuļdziesma" sākot no 3.decembra skanēs Latvijas radiostacijās un tās video būs apskatāms pasaku portālā pasakas.net šūpuļdziesmu sadaļā. Dziesmu ieraksti pasaku portālam un jaunā kompozīcija "Ziemas šūpuļdziesma" tapusi sadarbībā ar ierakstu studiju "Sound Division Studios".

Šūpuļdziesmu sadaļa veidota tā, lai bērni un pieaugušie varētu klausīties dziesmu audioversijas un videoversijas profesionālu mūziķu izpildījumā, kā arī mācīties paši dziedāt, atskaņojot instrumentālos pavadījumus, mācoties kompozīcijas notis un vārdus.

Pasaku portāla aicinājumam ieskaņot dziesmas atsaukušies vairāki desmiti Latvijā populāri mūziķi - Aivars Krancmanis, Ksenija Sundejeva un Tribes of the City, Ilga Reizniece, Kaspars Rūķītis, Amber music, grupa "ēnas", Margo, Gunārs Kalniņš, Jānis Jubalts, Morning After, Mofo, El Mars, Rīgas Doma kora skolas zēnu koris, Mārtiņš Dambis ar Confused, Kārlis Kazaks ar Oceanfall, Goran Gora, Dzelzs vilks, Ambera, Ingus Pētersons, Mārtiņš Freimanis, Ance Krauze, Rostropoviča čellu ansamblis, Baiba Berķe, Anta Enģele un citi.

Pasaku portāls savu darbību sāka 2007. gada vasarā, aicinot sociāli aktīvus un radošus cilvēkus veltīt laiku un balsi, ieskaņojot pasakas un dziesmas, kas bez maksas klausīšanai un lejuplādēšanai pieejams portāla mājaslapā. Projekta idejas autori – "Ideju Forums" vēlas popularizēt literatūras lasīšanu un klausīšanos bērnu, pusaudžu vidū.

Portāls saņēmis apbalvojumu par 2007. gada labāko inovāciju no NVO institūta, atzinību reklāmas festivālā Golden Hammer un augstāko novērtējumu IT nozarē – "Platīna peli 2008".


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация