"Nana" paraksta līgumu ar "Universal Music"

Andris Andrejuks, 04.02.2008., 16:15

Populārā euro-rap grupa "Nana" (10 miljoni pārdoto disku, 2 platīna un daudzkārtējie zelta singlu apbalvojumi) šī gada pavasarī sadarbībā ar "Universal Music" laidīs klajā jaunu singlu "L.O.V.E.", bet jau 26. aprīlī ar koncertu uzstāsies Rīgā.

Vācu grupa "Nana" plašu atpazīstamību ieguva 1996. gada beigās, kad grupas pirmais hits "Darkman" tikai dažu nedēļu laikā spēja ieņemt visas Eiropas un Krievijas topu virsotnes. Panākumu pamatā bija ne tikai sekošana jaunajam stilam euro-rap, kuru 1995. gadā izveidoja grupa "Down Low", bet arī tas, ka grupas producenti Tonijs Kottura (Toni Cottura) un Bīlents Aris (Bülent Aris) jau bija ieguvuši starptautisku atpazīstamību, pasaulei padarot zināmas tādas grupas, kā "Backstreet Boys", "N Sync", "Fun Factory" u.c."Nana"

Grupas nākamais singls "Lonely" tikai Vācijā tika pārdots vairāk kā 2 miljonos eksemplāru, kļūstot par 1997. gada vasaras Eiropas populārāko dziesmu. Tam sekoja citi ļoti veiksmīgi hiti – "Let It Rain", "He's Comin",
"Too Much Heaven" sadarbībā ar tādiem mūziķiem, kā Jan van der Toorn, Alex Prince, Mazaya u.c.

1998. gada pavasarī grupas sastāvā parādās jaunpienācējs – Rejs Hortons (Ray Horton), kurš iepriekš bija viens no "Milli Vanilli" studijas balsīm. Kopā ar grupas dibinātāju, reperi Nana Abrokwa, Rejs Hortons ieraksta dziesmu "Remember The Time", kas, tāpat kā pārējie "Nana" hiti, nekavējoties kļuva par Nr. 1 dziesmu visā Eiropā un tika pārdota vēl lielākā tirāžā nekā "Lonely". Vēlāk sekoja vairāki jauni singli ("Dreams", "Father", "I Wanna Fly" u.c.), taču 2000. gadā Eiropas lielākā reperu apvienība "Booya Family" (kas apvienoja "Nana", Ray Horton, Jan van der Toorn, Pappa Bear, Toni Cottura, Mazaya u.c. mūziķus) izjuka un tās dalībnieki pievērsās solokarjerai.

Pēc ilgāka pārtraukuma "Nana" atgriežas! Jau ir parakstīts līgums ar "Universal Music" par jaunā singla "L.O.V.E." un albuma "Believe" izdošanu. Savukārt sadarbībā ar koncertaģentūru "Top Concert" 2008. gada 26. aprīlī Rīgas klubā "Fashion" plkst. 22:30 notiks "Nana" koncerts, kurā skanēs gan grupas klasiskie hiti, gan arī pavisam jaunas 2008. gada dziesmas.

Tikai 5. un 6. februārī biļetes būs iespējams iegādāties par īpaši izdevīgu cenu – 10 Ls (piedāvājums spēkā tikai pirmajām 70 biļetēm), tuvojoties koncertam, biļešu cenas pieaugs, bet koncerta dienā tās sasniegs 25 Ls. Biļetes no 5. februāra pieejamas visās "Biļešu Servisa" kasēs, kā arī interneta portālā http://www.bezrindas.lv

Katrs apmeklētājs bez maksas varēs palikt uz "Fashion club" nakts diskotēku. Vecuma ierobežojums – 18 gadi.

"You Tube" video - http://www.youtube.com/watch?v=Vnvy6owevps
Papildinformācija: www.topconcert.lv

2 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 05.02.2008. 03:22:38
Рейтинг комментария: 0

darkman is back on the track :D

Sergei Ivaņič Kapai, 06.02.2008. 00:36:15 (ip:78.84.156.189)
Рейтинг комментария: 0

reaļnijs HC

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация