Uzstāsies "Babyshambles DJ set feat. Adam Ficek" un "Roses Kings Castles"

Agnese Nikolajeva , 07.11.2008., 11:58

8.novembrī, mūzikas klubā "Pulkvedim neviens neraksta…", "Nasty Nasty" pasākumu sērijas ietvaros uzstāsies grupa "Roses Kings Castles" un "Babyshambles dj sets ar Adamu Ficeku" no Lielbritānijas.

Dziedātājs, dziesmu autors un bundzinieks Adams Ficeks sabiedrībā zināms vairāk kā slavenās angļu rokgrupas "Babyshambles" bundzinieks un solo projekta "Roses Kings Castles" izveidotājs. Taču Adams Ficeks ir arī pazīstams dīdžejs un producents. Viņa mūzikas gaumei, kā jau lielākajai daļai mūsdienu mūzikas cienītajiem, nav izteikta formulējuma. Adama Ficeka brīvā attieksme pret mūziku atspoguļojas arī viņa dīdžeja darbā – viņš perfekti pieskaņojas mūsdienu mainīgajai videi. Kā viņš pats saka: "Mana pieeja ir tāda, ka es reaģēju uz to, ko dara publika, šad tad dodot to, ko viņa nav dzirdējusi, es arī dodu to, ko viņi grib."

Adams Ficeks spēlējis setus, kas noved cilvēkus līdz ekstāzei visās pasaules malās, ieskaitot tādas populāras vietas, kā Gatecrasher Summer Sound System, Planet Love, Es Paradis, Judgement Sundays, Alpha Club (Dubaija), Bang Bang Club (Berlīne), Radio One – Big Weekend After Party with Zane Lowe and Annie Mac, Coach (Īrija).

Šis būs jau otrais "Nasty Nasty" sērijas pasākums, kuru organizē pasākumu un mārketinga aģentūra "Ritma Institūts" sadarbībā ar B East Magazine. Pasākumu sērijas ietvaros regulāri Rīgas klubos uzstāsies interesantākie un populārākie Latvijas un ārzemju dīdžeji. Uz Latviju tiks aicināti mākslinieki, kas ir augstu novērtēti savā žanrā, bet ne vienmēr pazīstami plašām ļaužu masām.

Laiks: 2008.gada 8.novembris, plkst. 22:00;


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация