"Nokia Extreme Andrejsalā" rezultāti

Agnese Ruberte, 16.04.2007., 18:45

14. aprīlī Rīgā, Andrejsalas teritorijā norisinājās pirmais brīvdabas pasākums "Nokia Extreme Andrejsalā", kas pulcēja vairākus tūkstošus jauniešu – ekstrēmo sporta veidu, jaunās mūzikas un mākslas cienītājus.

Ziemas sezonas noslēgumā "Nokia Extreme Andrejsalā" Latvijas aktīvāko snovborda grupējumu parādē piedalījās divpadsmit klubu pārstāvji vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Klubu parādes uzvarētājus noteica pasākuma apmeklētāju ovācijas un šoreiz par labāko tika atzīts grupējums "Teikas gaisma", kuru pārstāvēja snovbordisti Jānis Slics, Voldemārs Siliņš un Kaspars Groza. Par klubu parādes labāko triku meistariem tiesneši atzina "Teikas gaismas" pārstāvi Voldemāru Siliņu un Juri Strangotu no grupējuma "Boards.lv trakie suņi".

Pasākuma noslēgumā labākie snovborda grupējumu parādes dalībnieki piedalījās snovborda slaidšovā kopā ar viesiem - Jukku Eratuli, Cheryl Maas (pārstāv "Nokia" sponsorēto komandu) un Michal Kalaska ("Red Bull" braucējs). Snovborda profesionāļi skatītājus pārsteidza ar tehniski sarežģītu triku izpildīšanas vieglumu un eleganci.

Vasaras sezonai atbilstošus ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumus sniedza BMX, skeitborda, velotriāla un parkour sportisti.
"Boards.lv" minirampā skeitborda Jam Session laikā par labāko tika atzīts Toma Gablika sniegums, otro vietu ieņēma Kārlis Bogustovs, bet trešo - igauņu skeitbordists Edgar Kiisa. Labāko Jam Session triku izpildīja Eduards Ņehajenko.

Velotriāla sacensībību laikā sportisti meistarīgi pārvarēja dažādus šķēršļus, tai skaitā ari koka paletes un vieglo automašīnu. Velotriāla sacensībās uzvarēja Kristaps Skudra, otrā vieta - Igaunijas labākajam velotriālistam, "Red Bull" komandas Braucējam Martinam Heinmetam, savukārt trešā - Pāvelam Griškovam. BMX dirt šovā par labāko tika atzīts Eduards Zunda, otrā un trešā vieta - Oskaram Zajarskim un Agrim Rusmanim.

Visi sacensību uzvarētājiem un labāko triku izpildītājiem „Nokia” dāvināja jaunākos mūzikas tālruņus Nokia 5300, sporta tālruņus Nokia 5500 Sport un Nseries tālruņus Nokia N73, ko sportisti varēs izmantot fotografēšanai un savu labāko sniegumu iemūžināšanai.

Apvienības Parkour.lv treiseri Andrejsalas apmeklētājiem demonstrēja šķēršļu pārvarēšanas mākslu, izmantojot arī akrobātikas paņēmienus. Drosmīgākie no pasākuma apmeklētāju vidus parkour treiseru uzraudzībā arī paši varēja apgūt praktiskus šķēršļu pārvarēšanas paņēmienus.

"Nokia Extreme Andrejsalā” muzikālā programma tika uzsākta ar iesildīšanos kopā ar „Draugiem.lv Open Stage” konkursa uzvarētājiem - grupām „GhettoZloba”, „Coming Soon”, „On the Roof”, „Shivt” un Backyard”. Konkursa uzvarētāji saņēma iespēju uzstāties uz lielās skatuves "Nokia Extreme Andrejsalā", kā arī balvas no Nokia, Draugiem.lv un jauniešu veikaliem "New Yorker".
Pēc iesildīšanās sekoja aktuālāko mūzikas tendenču atklāšana ar Baltijas jauno mūziķu topa „Nokia Open Stage” finālistiem – „The Briefing” (LV), „Sportas” (LT), „Brainers” (LT) un „Ska Faktor” (EE). Pasākuma noslēgumā uzstājās un lielāko pasākuma apmeklētāju atbalstu saņēma grupas „Double Faced Eels”, „Tribes of the City” un „Regīna”.

Īpaši populāras un plaši apmeklētas bija “Nokia” piedāvātas mobilo tehnoloģiju aktivitātes un pasākuma mākslas programma, kas izcēlās uz Andrejsalas industriālās vides fona. Modernās mākslas cienītāji visas dienas garumā varēja klātienē vērot mūsdienu mākslas darba tapšanu, performanci, kurā piedalījās graffiti mākslinieki Entt, Moire, Fula un FRA kopā ar jaunajiem māksliniekiem Krišjāni Rijnieku un Karini Paranjancu.

Mūzikas fani izmantoja iespēju austrumnieciskā un mierīgā atmosfērā īpašā mūzikas lounge noklausīties jaunāko Latvijas un pasaules mūzikā. Vizuālo mākslu cienītāji varēja apmeklēt filmēšanas paviljonu, kur visas dienas garumā tika uzņemtas īsfilmas, ko uz lielajiem ekrāniem demonstrēja arī pārējiem pasākuma apmeklētājiem. Katrs varēja izvēlēties sev tīkamāko uzdevumu filmēšanas komandā un iemūžināt savu ideju ar „Nokia” mūzikas un multimediju tālruņiem.
Savukārt tie pasākuma apmeklētāji, kam tuvāka fotogrāfijas māksla, piedalījās konkursā par labāko pasākuma kadru, ar „Nokia” tālruņiem fotografējot gan sportiskās, gan mākslas aktivitātes.

„Nokia Extreme Andrejsalā” gaitu ar „Nokia” multimediju tālruņiem fiksēja pieci pasākuma oficiālie fotogrāfi, „Nokia” un „Draugiem.lv” konkursa uzvarētāji – Viktorija Froļenkova, Elīna Kursīte, Jānis Lācis, Edgars Kuzmins un Daiga Zvirgzdiņa. Viņu veidotās varēs aplūkot portāla „Draugiem.lv” galerijās. Portāla apmeklētāji līdz 22.aprīlim aicināti balsot par labāko fotogrāfiju autoru. Konkursa uzvarētājs saņems „Nokia” multimediju tālruni.


„Nokia Extreme Andrejsalā” atbalsta: Red Bull, Boards.lv, Draugiem.lv, LNT, radio „SWH” un Jaunrīgas attīstības uzņēmums.
10 коментариев Комментирование доступно всем.
vikings, 17.04.2007. 00:23:31
Рейтинг комментария: 0

Vispār pasāciens bija labs, tomēr cerības par pārāko ekšenu visas dienas garumā nepiepildījās un pametām Andrejsalu kādos sešos vakarā. "Ghetto Zloba" iepatikās. Parkour interesanti bija paskatīties, dzīvē viņus redzējis nebiju. Snoveri likās neaktīvi. Ap skeiteriem gan bars apkārt stāvēja. Un visu cieņu māksliniekiem, ja tā bija improvizācija, tad imho tā bija izdevusies.

Mhh, būs arī kritika no manas puses - drošība nebija līdz galam pārdomāta. Bars salīdis ap skeita minirampu un pēc vienas neveksmes trikā skeits cilvēku galvas augstumā lidoja pūlī. It kā nekas traks nenotika, bet varēja būt savādāk. Un pašiem skeiteriem arī nebija drošības līdzekļu, imho dalībniekiem [vēl pie tam neprofesionāliem] ķiverēm un pārējiem sargiem vajadzēja būt obligātai prasībai.

yдалённый пользователь, 17.04.2007. 04:06:58
Рейтинг комментария: 0

Iepriekšējos gadus, kaut arī pasākums nebija tik plašos apjomos veidots, bet bija baudāmāks.

yдалённый пользователь, 17.04.2007. 04:07:26
Рейтинг комментария: 0

respektīvi.. šogad baigi mani garlaikoja viss pasākums, pat nesapratu kādēļ biju aizgājis līdz turienei.

skorbulis, 17.04.2007. 06:46:05
Рейтинг комментария: 0

Mmjaa pasaakums kuru deevejam ar nosaukumu Nokia Extreme ar katru gadu paliek aizvien sliktaaks un neorganizetaaks!!!! Tas beernudaarzs kas tur darijaas bija pilniigi necieshams, visi mazgadiigie BUHAA ka maz neliekas, kaa jau VIKINGS mineeja kartibas arii nekaadas pie rampas un vispaar apkaart viens liels sralniks!!!!
Itkaa labu varu pateikt tikai to ka skana kas naaca no skatuves bija laba, tikai tas izpildijums briiziem neparaak atbilda tada tipa pasaakumam!!!! Neko nesaku par Draugiem.Lv uzvareetaajiem, viss kartibaa, bet nu tie uzaicinaatie viesmaakslinieki.........!!!!!!:)
laigan kas bijis bijis, bet organizaatoriem iesaku aizdomaaties par naakoshajiem shaada veida pasaakumiem!!!!

rxx, 17.04.2007. 07:19:27
Рейтинг комментария: 0

Aldis Kalniņš kapitāli iekačā! :D

Sliids, 17.04.2007. 13:06:53 (ip:81.198.78.146)
Рейтинг комментария: 0

Naakam gad vareetu buut vairaak HardCora skatuvee!Jo tomeer ir extreems, nevis punjkju slaukoshais passaciens!

yдалённый пользователь, 17.04.2007. 13:09:23
Рейтинг комментария: 0

jāsaka, ka es biju šokā par to, ka bija pilns ar mazajiem bērniem, kuri pie tam vēl zilināja un dzēra uz nebēdu. Kopumā pasākums nepatika.

yдалённый пользователь, 17.04.2007. 15:22:50
Рейтинг комментария: 0

diemžēl varu piekrist, tam ka
īsti labi nebija.
mazliet vīlos.

9inch, 18.04.2007. 07:07:22
Рейтинг комментария: 0

pag ,man arii kaads nakoshreiz iedos deli , vai X'u ? manlieks man sanaktu pat labaak :D

nunu, 18.04.2007. 15:54:25 (ip:85.255.72.51)
Рейтинг комментария: 0

Visādi lūzeri te kritizē normālu pasākumu! Vienam mūzika par šķidru, vienam publika nepatīk! Tad kāpēc nedevāties uz kādu vietu, kur jūs viss apmierina?

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация