Jaunie mūziķi un mākslinieki piedalīsies "Nokia Extreme Andrejsalā"

Agnese Ruberte, 03.04.2007., 10:26

Noslēdzoties "Nokia" un "Draugiem.lv" konkursam, zināmas tās piecas jaunās grupas, kas uzstāsies uz "Draugiem.lv Open Stage" skatuves "Nokia Extreme Andrejsalā", 14. aprīlī. Pirmo reizi "Nokia Extreme" vēsturē pasākumā varēs vērot arī modernās mākslas darba tapšanas procesu.

"Andrejsalā notiks vērienīgākais "Nokia Extreme" pasākums, ko esam līdz šim esam rīkojuši. Šoreiz ekstrēmo sporta veidu sacensības un paraugdemonstrējumus, mobilo tehnoloģiju aktivitātes papildinās arī plaša kultūras programma jauno mūziķu, mākslinieku un fotogrāfu izpildījumā.", stāsta "Nokia Latvija" mārketinga vadītāja Agra Apele.

"Draugiem.lv Open Stage" konkursā par labāko grupu par tika atzīta "GhettoZloba", kas saņēma 2332 portāla apmeklētāju balsis. Otrās vietas ieguvēji ir grupa "Coming Soon" - 2243 balsis, trešo vietu ieņem "On the Roof”" ar 2130 balsīm. Ceturto un piekto vietu izcīnījušas grupas "SHIVT" un "Backyard" ar attiecīgi 2055 un 2031 balsīm.


Konkursa uzvarētājus noteica portāla "Draugiem.lv" apmeklētāju atklāts balsojums, katru dienu vienam balsotājam bija dotas piecas iespējas balsot par pieciem dažādiem konkursa dalībniekiem. Konkursa laikā visi tā dalībnieki kopā saņēmuši 25 000 balsu. Visi konkursa dalībnieki ir jaunās grupas, kas vēl nav izdevušas pirmo albumu un nav parakstījušas līgumu ar kādu no mūzikas izdevniecībām.

Uzstāšanās uz "Draugiem.lv Open Stage" ir iespēja ne tikai demonstrēt savas prasmes plašākai publikai, bet arī koncertēt kopā ar Latvijā populārām grupām - "Double Faced Eels", "Tribes of The City" un "Regīna". Tāpat arī uz pasākuma skatuves kāps Baltijas jauno mūziķu topa "Nokia Open Stage" finālisti - "Brainers"(LT) un "Ska Faktor" (EE), "Sportas" (LT) un "The Briefing" (LV).

"Nokia Extreme Andrejsalā" pirmo reizi plašākam skatītāju lokam būs iespēja klātienē vērot arī neparasta mākslas darba tapšanu, kurā tiks savienoti ielu mākslas un mūsdienu modernās mākslas elementi. Performances dalībnieki, graffiti mākslinieki Entt, Moire, Fula un Ize 2 kopā ar jauno gleznotāju un grafiķi Krišjāni Rijnieku veidos lielformāta mākslas darbus un katram pasākuma apmeklētājam būs iespēja vērot mākslas tapšanas procesu dzīvajā.

Atbalstot jaunos talantus, "Nokia" sadarbībā ar portālu "Draugiem.lv" no 4. līdz 8. aprīlim aicina jaunos fotogrāfus pieteikties "Nokia Extreme Andrejsalā" oficiālo fotogrāfu konkursam. Pieteikuma anketa un konkursa noteikumi atrodami portālā www.draugiem.lv. Konkursam iesniegtos darbus vērtēs žūrija - pārstāvji no "Nokia Latvija" un "Draugiem.lv", kā arī "Nokia Open Stage" oficiālo fotogrāfu konkursa uzvarētāji. "Nokia Extreme Andrejsalā" oficiālie fotogrāfi uz pasākuma laiku saņems jaunākos "Nokia Nseries" multimediju tālruņus un preses akreditācijas kartes fotoreportāžas veidošanai. Reportāžas pēc pasākuma būs apskatāmas portāla "Draugiem.lv" sadaļā "Galerijas". Labāko "Nokia Extreme Andrejsalā" fotogrāfu noteiks portāla "Draugiem.lv" apmeklētāji atklātā balsojumā un uzvarētājs balvā saņems "Nokia" multimediju tālruni.

Mobilo tehnoloģiju aktivitātes sadalītas atbilstoši dažādām "Nokia Extreme Andrejsalā" apmeklētāju gaumēm - mūzikas lounge, mobilo tehnoloģiju telpā vai filmēšanas paviljonā ikviens varēs izmēģināt jaunākos "Nokia" multimediju, mūzikas un sporta tālruņus Nokia Xpress Music tālruni Nokia 5300 un Nokia 5500 Sport un to daudzveidīgās funkcijas, piedaloties videoklipa filmēšanā, fotografējot, klausoties jaunāko mūziku un sērfojot internetā.


Aktīvākie pasākuma apmeklētāji aicināti piedalīties izklaidējošās, nedaudz sportiskās un jautrās aktivitātēs - uz batuta un rodeo buļļa. Neaizmirstamus mirkļus garantēs arī "Nokia" triktips - ikviens pasākuma apmeklētājs varēs pielaikot sniega dēli vai BMX velosipēdu, izpildīt savu labāko triku un bez maksas saņemt tā fotogrāfiju.

Savukārt "Nokia Extreme Andrejsalā" sportiskā programma sadalīta atbilstoši sezonām. Noslēdzot ziemas sezonu, Latvijas aktīvākie snovborda grupējumi piedalīsies klubu parādē, demonstrējot savas prasmes uz speciāli veidotām konstrukcijām jeb slaidiem. Parādes dalībnieki - „Gaizintim”, „Baltie Bērzi”, „Atmode”, „INK:SNB”, „Teikas Gaisma”, „Rīgas Snovborda skola”, „Cēsu Snovborda skola”, „FLIPS”, „JASK” un citi. Klubu parādes labākie dalībnieki piedalīsies vakara snovborda šovā, kur Latvijas braucējiem pretim stāsies pasaules labākie snovbordisti, „Nokia” 2006./2007. gada sezonas komandas braucēji Jukka Eratuli (Somija) un Cheryl Maas (Francija).

Ekstrēmo sporta veidu vasaras sezonas atklāšanā paraugdemonstrējumus minirampā sniegs „Boards.lv” komandas skeiteri Madars Apse, Niks Kolosovskis un Artūrs Bahurcevs kopā ar citiem Latvijas skeiteriem un skeitborda profesionāļiem no citām valstīm. Velotriāla paraugdemonstrējumi no kluba „Karters” dalībniekiem, tai skaitā arī Latvijas labākā velotriālista Kristapa Skudras. Sadarbībā ar „Red Bull” velotriāla šovā piedalīsies arī „Red Bull” komandas braucējs, Igaunijas velotriāla zvaigzne Martins Heinmets.

BMX faniem dirt šovā savas prasmes demonstrēs Latvijas labākie braucēji. Savukārt šķēršļu pārvarēšanas mākslu demonstrēs Latvijas senākā parkour grupējuma Parkour.lv treiseri. Visas dienas garumā ikviens pasākuma apmeklētājs varēs piedalīties parkour treniņnometnē un apgūt vienkāršus pārvietošanās trikus, ko izmantot ikdienā.

"Nokia Extreme Andrejsalā" atbalsta: Red Bull, Boards.lv, Draugiem.lv, LNT, radio SWH un Jaunrīgas attīstības uzņēmums.

Ieeja "Nokia Extreme Andrejsalā" bez maksas.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
melomaans, 03.04.2007. 11:35:43
Рейтинг комментария: 0

būšu :D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация