Noskaidroti pēdējie „Tu esi pamanīts” finālisti

Kaspars Kravinskis, „Tu esi pamanīts” preses sekretārs, 12.08.2006., 11:32

Vakar vēlā vakarā Jūrmalā, ūdens atrakciju parkā „Nemo” noskaidrots pēdējais 7. rokmūzikas festivāla „Tu esi pamanīts” fināla četrinieks, kurš pārstāvēs plašo Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas reģionu fināla konkursā.

"Tu esi pamanīts"Šīs un vēl sešas grupas, kuras pārstāv Latgali, Kurzemi un Vidzemi šodien Jūrmalā, ūdens atrakciju parkā „Nemo” savā starpā noskaidros nosaukuma „labākā grupa” īpašnieku, kā arī citus titulus. Jauno grupu likteni, gluži kā vakar notikušajā pusfinālā, izšķirs gan žūrijas vērtējums, gan arī klausītāju balsojums. „Konkrēta formula, vismaz iepriekš uzrakstīta, ar kuras palīdzību iespējams izpatikt gan žūrijai, gan skatītājiem, nav. Dažādo notikumu sakritība šajā festivālā ir praktiski neparedzama,” atzīst festivāla „Tu esi pamanīts” radošais direktors Ģirts Alsters.

Vienu no 2 skatītāju simpātijas nosaukumiem ieguvusi grupa „Lietotas mēbeles no Holandes”. Grupa izcēlās ar īpašu atraktivitāti uz skatuves, tostarp kolorītu ģitāras spēles tehniku – ar lociņu, vai arī guļot uz skatuves. „Trakmēnes” izcīnīja otro skatītāju simpātijas nosaukumu, pateicoties plašajam atbalstītāju skaitam apmeklētāju vidū.

Grupas „Tumors” un „Bruit Monkey” izpelnījās žūrijas labvēlību. Šo pusfinālu vērtēja Juris Kaukulis un Kaspars Tobis, Artis Volfs, Dace Volfa, Artis Dvarionas un Toms Veismanis. Žūrijas pārstāvji atklāj, ka viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas nosaka simpātijas pret kādu no grupām ir tās spēja uzrunāt klausītāju, gan liriski, gan melodiski, gan arī vizuāli. „Rokmūzika ir tāda mūzika, kura lielā mērā saistīta ar tās izpildītāju ārieni, to, kā muzikālais materiāls tiek pasniegts,” uzsver žūrijas locekļi.

Kopumā festivāla Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas pusfinālam bija pieteikušās tuvu 30 grupām, no kurām 1. atlases kārtu pārvarēja un iekļūšanu pusfinālā nodrošināja 10 grupas.

Festivālu organizē Jūrmalas teātris un Show Empire Group sadarbībā.

Sīkāka informācija: www.tep.lv, www.nemo.lv, www.showempire.lv.

4 коментария Комментирование доступно всем.
foto, 13.08.2006. 16:48:34 (ip:85.115.117.216)
Рейтинг комментария: 0

TEP dalībnieku bildes, TEP Extreeme un vēl daži vakara viesi. http://foto.inbox.lv/atteel/TEP?page=0

yдалённый пользователь, 13.08.2006. 21:23:29
Рейтинг комментария: 0

Tu Tiec Aizvadīts.

yдалённый пользователь, 14.08.2006. 08:48:40
Рейтинг комментария: 0

Tu Esi Piemānīts

jānis, 14.08.2006. 09:22:12
Рейтинг комментария: 0

Tu Esi Pakasīts :D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация