Nākošnedēļ notiks ceturtā Baltijas mūzikas industrijas konference

Edgars Kalniņš, 15.05.2007., 15:35


Nākošnedēļ 24. un 25. maijā Viļņā notiks ceturtā Baltijas mūzikas industrijas konference. Pasākuma mērķis ir veicināt Baltijas valstu mūzikas tirgus attīstību un iepazīstināt ar jaunākajām tendencēm pasaules mūzikas industrijā. Konferencē aicināts piedalīties ikviens, kuru interesē mūzika.

Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par Baltijas valstu industrijas pašreizējo situāciju, mūzikas ierakstu kompāniju nākotni, Eiropas Savienības fondu izmantošanu, koncertu un festivālu lomu industrijā, mūzikas mārketingu un tirdzniecību internetā, kā arī mūziķu sadarbību ar sponsoriem un konkrētiem zīmoliem.

Konferences lektori un diskusiju dalībnieki būs Tony Doherty (The Nerve Centre, Ziemeļīrija), John Dyer (Domino Records, Lielbritānija), Anders Hjelmtorp (Music Export Sweden), Dominic Hodge (Frukt Ltd, Lielbritānija), Jozsef Kardos (Sziget Festival, Ungārija), Giedrius Klimkevičius (B2gether, Lietuva), Lauras Lučiūnas (Monaco Production, Lietuva), Csaba Nasz (Warner Music, Ungārija), Erik Nielsen (Marillion, Lielbritānija), Allan North (Plum Music, Lielbritānija), Bryn Ormrod (Barbican Centre, Lielbritānija), Tom Panton (Bleep.com, Lielbritānija), Jaro Slavik (Warner Music, Austrija), Fiona Stewart (The Green Man/People Party, Lielbritānija), Guna Zučika (Brainstorm, Latvija).

Lekcijas un diskusijas papildinās Baltijas mūziķu skates divās kategorijās. Pop/Rock skatē piedalīsies Double Faced Eels no Latvijas, Pieno Lazeriai, dr. Green un Brainers no Lietuvas, kā arī Pia Fraus un Thief no Igaunijas. Electronica/Dance skatē piedalīsies Martinez Gonzalez un NGC-5128 no Latvijas, Golden Parazyth un Fusedmarc no Lietuvas un Def. Räädu & J.O.C no Igaunijas.

Skates notiks 24. maija vakarā. Pop/Rock skate sāksies plkst. 20.00 klubā Galaxy (Konstitucijos 26), savukārt Electronica/Dance sāksies plkst. 23.00 klubā Gravity (Jasinskio 16).

Konferences norises vieta ir Forum Palace, Konstitucijos prospekts 26. Reģistrācijas anketa, pasākuma programma un plašāka informācija par lektoriem atrodama www.britishcouncil.lv/bmic.

Konferenci rīko Britu padome sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas mūzikas eksporta organizācijām un Latvijas Mūzikas producentu apvienību.

1 коментарий Комментирование доступно всем.
čalis, 16.05.2007. 13:44:11
Рейтинг комментария: 0

ō jā dr. Green ir labie!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация