Notiks pasākums "Partyplanet 5"

Tukums DJ Team, 17.10.2008., 06:29

25. oktobrī Salacgrīvas Kultūras namā "Synthesis" sadarbībā ar "Tre Records" piedāvā piekto elektroniskās deju mūzikas pasākumu "Partyplanet 5".

"Partyplanet" pasākumu sērija ir plaši pazīstama ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijas ziemeļaustrumos. "Partyplanet" vēsture aizsākās 2005. gadā Igaunijā un pasākumi regulāri notiek vairākās pilsētās. "Partyplanet" vieno dažādus elektroniskās deju mūzikas virzienus, lai katrs pasākuma apmeklētājs atrastu sev piemērotas skaņas vibrācijas. "Partyplanet 5" notiks Salacgrīvas Kultūras namā, tas sāksies stundu agrāk nekā iepriekšējie šīs sērijas pasākumi, tātad 21:00.

„Partyplanet 5” pasākuma galvenais viesis būs dīdžejs un producents no Latvijas „Electricano”.

„Partyplanet 5” pasākums neizpaliks arī bez jau labi pazīstamiem dīdžejiem: Dj Siim Pohlak (Tre Records, Igaunija), Da White (Tdj/synthesis, Latvija), Dj Ap7 (Tdj/synthesis, Latvija), Dj Whitebwoy (Tre Records, Igaunija), Dj Kundzo (Tdj, Latvija), Dj Ricky (Tre Records, Igaunija).

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance, breakbeat un hardstyle/jumpstyle.

„Partyplanet 5” pasākuma pirmajiem 50 apmeklētājiem tiks dāvināts jaunais grupas „Bootleg Bangers” singls „Jump 2 This Sound”.

„Electricano” ir dīdžejs un producents ar 11 gadu pieredzi. Dj karjeru sāka 1997. gadā, pamatā spēlējot kā rezidents savas dzimtās pilsētas Jelgavas klubos. Electricano sāka veidot pats savu mūziku jau 1999. gadā. Sākumā tie pārsvarā bija dažādu dziesmu aranžējumi, kurus veidoja zem segvārda Dj Fly. Electricano ir spēlējis vairākos klubos un dažādos ārpus klubu pasākumos. 2007. gadā Electricano karjerā ir noticis svarīgs notikums, viņš tika uzaicināts pirmajā „Sensation White” pasākumā Baltijā. Speciāli pasākuma „Sensation White” setam tika izveidots Latvijas grupas „Brainstorm” jeb „Prātā Vētras” dziesmas „Online” aranžējums, kas izraisīja lielu interesi un patīkami pārsteidza gan latviešus, gan ārzemju viesus, kā rezultātā skaņdarbs kļuva par pilnvērtīgu 2007. gada hītu, kurš vairākas nedēļas turējās radio Capital Fm Top20 virsotnē.

Electricano ir spēlējis kopā ar vairākiem populāriem dīdžejiem: Davis Morales, Sander Van Doorn, Sebastien Ingrosso, Shapeshifters, Chris Lake, Marko V, Tom Novy, Layo & Bushwacka!, David Penn, Paul Jackson, Tim Deluxe, Junior Jack & Kid Crème un citiem.

2007. gadā Electricano izveidoja nelielu ierakstu kompāniju "Electricano Recordings”. Uz doto brīdi Electricano diskogrāfijā ir vairāk nekā 13 izdoti darbi, kā arī vairākas neizdotas kompozīcijas un aranžējumi.

Tre Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. Tre pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Ida Corr, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, Dj Lawless un citi. Tre Records ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).

Tukums Dj Team (Tdj) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir trīs aktīvi spēlējoši dīdžeji. Tukums Dj Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums Dj Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums Dj Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Ieejas Maksa: Līdz plkst. 23:00 – 3.00 Ls, vēlāk – 3.50 Ls.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
romanus, 18.10.2008. 21:24:05 (ip:84.237.175.148)
Рейтинг комментария: 0

Viss ir brīvi! Video, audio, bildes, mp3, multenes, programas, jokainas klipi, tapetes darba galdam, smieklīgas videoklipi, video klipi, dziesmas, mūzika, mūzikālie faili mobilājam tālrunim, skrinseiveri mobilājam tālrunim, dažādas programas unu utliliti Jūsu datoram, speles, dokumentālie un multiplikācijas filmi, un arī liels skaitlis citus failus Jūsu baudai unu noderībai. http://romanus.filer.lv/Video/file-audi_faniem.flv.htm

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация