Ar diviem izciliem koncertiem noslēgusies "Origo Summer Stage" sestā sezona

Linda Vecvagare, 31.08.2015., 09:58

Noslēdzoties trīs mēnešus garajai vērienīgajai kultūras aktivitāšu centra "Origo Summer Stage" koncertu sezonai, rīdziniekiem un pilsētas viesiem pagājušās nedēļas izskaņā tika dāvāti divi augstvērtīgi koncerti.

27. augustā klausītājus priecēja plaša pašmāju un ārzemju viesu folkmūzikas programma "Origo Folkfestivāls", kurā uzstājās arī iemīļotā grupa "DaGamba". Savukārt 28. augustā koncertā "6 ģitārspēles virtuozi" uz skatuves uzstājās spilgtākie pašmāju ģitāras virtuozi un slavenā rokmūzikas zvaigzne Robs Tonjoni no Tasmānijas.

Robs Tonjoni

Visas vasaras garumā kultūras aktivitāšu centrs "Origo Summer Stage" priecējis klausītājus ar daudzveidīgu un kvalitatīvu bezmaksas koncertu programmu, kļūstot par daļu no lielākajiem vasaras mūzikas festivāliem "Saulkrasti Jazz", "Rīgas Ritmi", "Artissimo" un tādiem kultūras notikumiem kā XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki un Rīgas svētki. Arī spilgtās "Origo Summer Stage" sezonas noslēgumā, ikviens tika aicināts izbaudīt divus daudzveidīgus un krāšņus koncertus, kas pulcēja labākos sava žanra pārstāvjus gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Aivars Hermanis

"Origo Folkfestivālā" uz skatuves uzstājās apvienība "Latvian Manouche Quartet", kas izpildīja svinga laikmeta skaņdarbus no Džango Reinharda un viņa laikabiedru repertuāra, koncerta turpinājumā skatītājus priecēja irāņu-lietuviešu kopprojekts, kurā muzicēja trīs spilgti un daudzveidīgi mūziķi - Paulius Kilbauskas un Saulius Petreikis no Lietuvas un Mohammad Rasouli no Irānas. Koncertu turpināja grupa "DaGamba" ar spilgtu un atraktīvu priekšnesumu, bet "Origo Folkfestivāla" noslēgumā uzstājās apvienība "3Live Project".

Grupa "DaGamba"

Kultūras aktivitāšu centra "Origo Summer Stage" sestā sezona noslēguma koncertā "6 ģitārspēles virtuozi" uzstājās "Acoustic Guitar Trio" - Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš, talantīgie ģitāristi Ģirts Pavēnis un Aleksejs Ļapko, kā arī "Rob Tognoni Band" - blūzroka ģitārists-virtuozs no Tasmānijas, kas ar virtuozu priekšnesumu grandiozi noslēdza "Origo Summer Stage" sesto sezonu.

""Origo Summer Stage" sestā sezona aizvadīta gan ar melodiskām džeza skaņām, blūzu, folkmūziku, gan aktīvu rokenrolu un diksilendu, pie mums uzstājušies talantīgi un atzīti mūziķi no Latvijas un ārvalstīm. Patiess prieks, ka arī vērienīgās sezonas noslēgums tika aizvadīts ar spilgtu, daudzveidīgu un plašu koncertprogrammu, kas pulcēja talantīgus mūziķus un piepildīja Rīgas centru ar kvalitatīvu mūziku, sniedzot ikvienam atnākušajam pozitīvas emocijas un mums, festivāla organizatoriem – iedvesmu gatavoties nākamajai sezonai," stāsta viens no "Origo Summer Stage" projekta iniciatoriem, tirdzniecības centra "Origo" vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация