Grupas "Paramore" jaunais albums pieejams arī Latvijā

Jānis Penka, 03.10.2009., 10:53

No 1.oktobra Latvijā pieejams amerikāņu grupas "Paramore" jaunais albums "brand new eyes", kas klajā nācis mūzikas izdevniecības "Warner Music" apgādā.

Jauno albumu Nešvilā bāzētā grupa "Paramore" producējusi kopā ar filmas "Twilight" hita "Decode" producentu Robu Kavallo (Rob Cavallo), kurš strādājis arī ar grupām "Green Day" un "My Chemical Romance". "brand new eyes" ir pirmais albums, kurā dzirdams grupas jaunais ģitārists Teilors Jorks (Taylor York). Teilors piedalījies "Paramore" dziesmu radīšanā un koncerttūrēs jau no grupas rašanās 2004.gadā.

"Jaunajā albumā man bija svarīgi izvairīties no klišejām dziesmu tekstos. Redzu, kā jaunās grupas pārvēršas, pirmajā albumā dziedot par izsalkumu, bet jau nākamajā par paparaci. Tāpēc es ieslēdzos savā čaulā, negāju ārpus mājām, lai uzrakstītu dziesmu liriku," atklāj 20 gadīgā grupas vokāliste Heilija Viljamsa (Hayley Williams).

Heilijas patiesums vislabāk dzirdams akustiskajā balādē "The Only Exception" un albuma noslēdzošajā skaņdarbā "All I Wanted". "Sākumā jutos nedroši, atklādama sevi visai pasaulei, bet tagad, kad tas viss ir iemūžināts albumā, domāju, daudzi varēs šīs dziesmas attiecināt arī uz sevi," stāsta Heilija. "Paramore"

Kā bonus dziesma albumam pievienota hita "Decode" versija, kas dzirdama filmas "Twilight" mūzikas izlasē.

Tiek prognozēts, ka "Paramore" jaunais albums "brand new eyes" ASV debitēs Billboard albumu topa 1.vietā.

Albums pieejams arī ierobežotas tirāžas "Deluxe" versijā, kurai pievienots DVD ar dokumentālo filmu par albuma tapšanu. Kā bonus dziesmas pievienotas "Ignorance" un "Where the Lines Overlap" akustiskās versijas.

Pēc ASV tūres noslēgšanās grupas mājvietā Nešvilā 1.novembrī, "Paramore" sola doties tūrē pa Eiropu.

Grupu "Paramore" veido vokāliste Heilija Viljamsa, ģitāristi Džošs Faro (Josh Farro) un Teilors Jorks, bundzinieks Zaks Faro (Zack Farro) un basģitārists Džeremijs Deivis (Jeremy Davis). Grupas iepriekšējais albums – 2007.gada "Riot!" – visā pasaulē pārdots 2 miljonos eksemplāru.
 


4 коментария Комментирование доступно всем.
endo, 03.10.2009. 14:41:07
Рейтинг комментария: 2.391

"Grupas "Paramore" jaunais albums pieejams arī Latvijā"
šitas ir vnk epic :D

kasparitto, 03.10.2009. 21:46:39
Рейтинг комментария: -0.047

Nu, skopam latvietim par šo tik pasmieties. Pilni torrenti ar albūmiem, tādēļ šaubos, ka kāds viņu īpaši pirks, bet, jebkurā gadījumā - prieks, ka arī uz Latviju atceļu patīkama mūzika.

yдалённый пользователь, 04.10.2009. 06:39:53
Рейтинг комментария: 2.92

Man gan šitā neliekas patīkama mūzika.

mii6anj, 06.10.2009. 09:50:34 (ip:78.84.141.155)
Рейтинг комментария: 1.427

da huiņa šitā mūzika ir..kautkādiem maziem pamatskolas bērneļiem, kas ķipa domā, ka tas paramõre ir ķipa ahūnais metāls, ibio.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация