Partyplanet 3

Da White, 21.02.2008., 10:46

2008. gada 01. martā Salacgrīvas Kultūras namā Tre Records sadarbībā ar Synthesis piedāvā trešo elektroniskās deju mūzikas pasākumu „Partyplanet 3”, sākums 22:00.

„Partyplanet” pasākumu sērija ir plaši pazīstama visā Igaunijā, kā arī Latvijas klubu mūzikas piekritēji jau pāris reizes ar to ir iepazīstināti. „Partyplanet” vēsture aizsākās 2005. gadā kad pasākums ar savu auru aizrāva apmeklētājus pavisam citā realitātē, nedomājot, kas notiek īstenībā. Tikai ļaujoties mūzikas ritmiem sagaidīt saullēktu - ārpus šīs realitātes. Šoreiz „Partyplanet” jau trešo reizi viesojas Latvijas pilsētā Salacgrīvā.

„Partyplanet 3” pasākums ir īpašs ar to, ka tajā uzstāsies Igaunijas dīdžejs un producents „Dj Speakerstyle”.

Dj Speakerstyle kļuva populārs 2006. gadā, kad viņa remix 90-to gadu populārās grupas „Edelweiss” kompozīcijai „Planet Edelweiss” tika iekļauts vairāku radiostaciju rotācijas. Šis remix ieņēma devīto vietu „Power Hit Radio” 2006. gada klubu mūzikas topā. 2007. gadā Dj Speakerstyle nāca klajā ar hītu „Venus”, kas arī guva lielu popularitāti Igaunijā. Dj Speakerstyle jaunākais darbs ir „See Me Feel Me”. Pašlaik Dj Speakerstyle ir Tallinas kluba „Club von Überblingen” rezidents.

„Partyplanet 3” pasākums neizpaliks arī ar, nu jau, Latvijas sērijas rezidentiem un līdzveidotājiem: Dj Siim Pohlak (Tre Records, Igaunija), Dj Ricky (Tre Records, Igaunija), Da White (Tdj/synthesis, Latvija), Dj Ap7 (Tdj/synthesis, Latvija), ka arī Dj Triple-y (Igaunija).

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance.

Tre Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā, kā arī producē un izplata savu mākslinieku kompozīcijas. Uz doto brīdi Tre Records diskogrāfijā ir izlaisti jau 14 diski, tie ir dažādu Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas.

Tukums Dj Team kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji. Tukums Dj Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Da White un Dj Ap7 ir ne tikai dīdžeji, bet arī producenti un jau vairākus gadus nodarbojas ar mūzikas veidošanu un citu mākslinieku kompozīciju aranžēšanu.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums Dj Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums Dj Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Ieejas Maksa: 3.00 Ls.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama: www.tre.ee , www.tukumsdj.com , www.synthesiscrew.com 

Informatīvais atbalsts: European Hit Radio Party Service, Progressive Fm, Nightlife.lv, Notikumi.lv, Hc.lv, Dancebox.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
Da White, 03.03.2008. 12:43:41 (ip:195.234.144.2)
Рейтинг комментария: 0

Paldies Salacgrīva !!!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация