"Partyplanet 4"

Da White, 24.04.2008., 18:11

3. maijā Salacgrīvas Kultūras namā ceturtais elektroniskās deju mūzikas pasākums "Partyplanet 4", sākums 22:00.

„Partyplanet” pasākumu sērija ir plaši pazīstama ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijas ziemeļaustrumos. „Partyplanet” vēsture aizsākās 2005. gadā Igaunijā un pasākumi regulāri notiek vairākās pilsētās. „Partyplanet” vieno dažādus elektroniskās deju mūzikas virzienus, lai katrs pasākuma apmeklētājs atrastu sev piemērotas skaņas vibrācijas. Šoreiz „Partyplanet” jau ceturto reizi viesojas Latvijas pilsētā Salacgrīvā.

„Partyplanet 4” pasākuma galvenais viesis būs radio raidījuma „Kuma Club Fm” vadītājs „Dj Kaspar Pokk”.

„Partyplanet 4” pasākums neizpaliks arī bez jau labi pazīstamiem dīdžejiem: Dj Siim Pohlak (Tre Records, Igaunija), Da White (Tdj/synthesis, Latvija), Dj Ap7 (Tdj/synthesis, Latvija), Dj Whitebwoy (Tre Records, Igaunija), Dj Kundzo (Tdj, Latvija), Dj Ricky (Tre Records, Igaunija).

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance, breakbeat un hardstyle/jumpstyle.

„Partyplanet 4” pasākumā tiks uzstādīti vēl vairāk gaismas efekti, tajā skaitā 4 krāsainie lāzeri.

Tre Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. Tre pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Ida Corr, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, Dj Lawless un citi. Tre Records ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).

Tukums Dj Team (Tdj) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji, bet speciāli šim pasākumam savu setu piedāvās arī Dj Kundzo, kurš līdz šim ir bijis ilgākā pauzē no dīdžeju lietām. Tukums Dj Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Da White un Dj Ap7 ir ne tikai dīdžeji, bet arī producenti un jau vairākus gadus nodarbojas ar mūzikas veidošanu un citu mākslinieku kompozīciju aranžēšanu.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums Dj Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums Dj Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Ieejas Maksa: 3.00 Ls.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama: www.tre.ee, www.tukumsdj.com, www.synthesiscrew.com.

1 коментарий Комментирование доступно всем.
Da White, 06.05.2008. 05:35:54 (ip:195.234.144.2)
Рейтинг комментария: 0

FOTO -> www.tukumsdj.com

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация