Vasaras pirmais "Jungle Got No Ranks" pasākums kopā ar Command Strange

Elīna Šalaginova, 27.05.2015., 10:28

Piektdien, 5. jūnijā "Urban Soulz" komanda aicina lauzto ritmu un drum & bass mūzikas cienītājus uz nākamo pasākumu sērijas "Jungle Got No Ranks" ballīti, kas norisināsies industriālajās "Noliktava Nr. 3" telpās (Andrejsala, Andrejostas iela 4a).

Vasaras pirmais "Jungle Got No Ranks" pasākums kopā ar Command Strange Mūsu šī gada pirmajā vasaras pasākumā piedalīsies mākslinieki no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, kā arī galvenais viesis – "Command Strange" no Kazahstānas. "Command Strange", kurš pašlaik mīt Sanktpēterburgā, jau sen labi pazīstams visiem melodiskā drum & bass cienītājiem. Mākslinieks laidis klajā savus darbus tādu ierakstu kompāniju kā "Metalheadz", "Integral", "Rubik" un daudzu citu paspārnē, kā arī cieši sadarbojies ar "Fokuz Recordings" un "V Records". Aizraujošas un pozitīvu emociju pārpilnas melodijas savienojumā ar skaistākajiem soul, jazz un fank sempliem, kā arī jaudīgas new school drum & bass kompozīcijas ātri vien guva atzinību no tādiem plaši pazīstamiem māksliniekiem kā LTJ Bukem, Fabio & Grooverider, Hype, Goldie, Andy C, Bryan G, Netsky, DJ Marky, Ez Rollers, Crissy Criss, Friction un citiem, turklāt mākslinieku "Command Strange" regulāri atbalsta arī BBC Radio 1 / 1Xtra.

Pasākuma viesi:

  • "Command Strange" (KZ/RUS);
  • "Nostress" (EST);
  • "Socle"(LV);
  • "Mirror Network";
  • "Slovar".

Pasākuma sākums plkst. 22.00. Biļetes iepriekšpārdošanā – www.residentadvisor.net/event.aspx?717618. Biļetes varēs iegādāties arī uz vietas: 5 EUR līdz plkst. 00.00, pēc plkst. 00.00 – 7 eur.

Vairāk informācijas: www.facebook.com/events/1381691278796086/.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация