Tiek paziņoti dīdžeji, kas uzstāsies gada lielākajā deju mūzikas pasākumā "Sensation White"

Dita Ābola, 09.03.2007., 15:55

Šodien notiekošajā preses konferencē tika atklāti to dīdžeju un dīdžeju apvienību vārdi, kas piedalīsies pasaules vadošā deju mūzikas notikuma šovā Latvijā, Arēna Rīga 26.maijā.

SENSATION WHITE apmeklētājus 8 stundu garumā izklaidēs Tom Novy no Vācijas, Marco V no Nīderlandes, Junior Jack un Kid Creme no Beļģijas, Blank & Jones no Vācijas, Tim Deluxe no Lielbritānijas un Electricano no Latvijas.

Minhenes dīdžejs un producents Tom Novy ir Ibisas kluba Space rezidējošais dīdžejs, sadarbojies ar leģendāro angļu deju mūzikas leiblu Ministry Of Sound, veidojis premiksus tādām zvaigznēm kā Tom Jones & Mousse T. (Sexbomb), Lou Bega (Mambo #5), un Eddie Amador (Rise). Nesen iznācis viņa albums Superstar.

Marco V ir viens no visvairāk cienītajiem dīdžejiem un producentiem un bauda pielūgsmi no klausītājiem visā pasaulē. Gan viņa uzticamie fani, gan deju mūzikas elite – daudzi viņu uzskata par mūzikas ģēniju. Šis nīderlandiešu mākslinieks divreiz atzīts par 16. labāko pasaules dīdžeju žurnāla Mag World's Top 100 DJ balsojumā, un tas nav brīnums. Viņam piemīt visas ģeniāla mākslinieka īpašības. Ārkārtīga tehniskā veiklība pie dīdžeja galda, apskaužams repertuārs, plašs radošais gars, aizraujoša kaisle un harizma, kas ļāvusi viņam sajūsmināt pūļus visos piecos kontinentos.

Junior Jack pozīcija Eiropas deju mūzikas skatuves priekšplānā tika nostiprināta, kad viņš ieguva House Music Award balvas Gada Albums un 2004.gada mākslinieks. Viņa veiksmes stāsts turpinās 2005.gadā, kad ikgadējā Dj Awards, kas notiek Ibisas klubā Pacha, viņš ieguva balvu Labākais House mūzikas DJ. Kā remiksētājs strādājis ar tādu mākslinieku kā Whitney Houston, Moby, Bob Sinclair un Utada singliem. Viņa jaunākais singls Dare Me (Stupidisco) ar Shena vokāla partiju 2007.gada februārī sasniedza Apvienotās Karalistes singlu topa 20.vietu. Nākamais singls būs See You Dancin un tam sekos otrais albums, kurš tiks izdots vēlāk 2007.gadā.

Tim Deluxe solo karjeru uzsāka 2001.gadā. Ieraksti Sirens un It Just Wont Do ātri vien iekaroja topu augšgalus. 2002.gadā strauji uzplauka viņa kā dīdžeja karjera un kļūst arī par rezidējošo klubu Ibisas Subliminal/Underwater naktīs. 2003.gadā viņš izdod solo albumu The Little Ginger Club Kid. Gadu eksperimentējot ar rokmūzikas ierakstu premiksiem, 2005.gadā Tim Deluxe izveido savu ierakstu leiblu AT Records. 2006.gadā 28 gadus jaunais dīdžejs un producents izveido savu deju mūzikas klubu Londonas Īstendā, kur uzstāties aicina tādas zvaigznes kā Nic Fanciulli, Rui Da Silva, Switch, Serge Santiago un Talvin Singh.

Electricano savu DJ karjeru sāka 1997.gadā, spēlējot kā rezidents savas dzimtās pilsētas Jelgavas klubos. Viņa iecienītāki stili mūzikā bija un paliek: Funky House, Disco House, Tech, Minimal, Electo, Tribial House – būtībā jebkāds house mūzikas paveids. 2004. gadā Electricano tika ielūgts strādāt Latvijas labākajā klubā Nautilius, kurš bija ieguvis World’s Finest Club biedra titulu. Spēlējot kā rezidents klubā Nautilius, Electricano piedalījies arī kā viesdīdžejs citos pasākumos visā Latvijā, kas viņam atnesa slavu un statusu - viens no labākajiem DJ Latvijā patreiz.

„Mūsu apmeklētājus ARĒNĀ RĪGA gaidīsim ar grandiozo SENSATION WHITE šovu un daudzām aktivitātēm arēnas gaiteņos un dažādajās zonās. Esmu pārliecināts, ka 26. maijā arēnā neviens negarlaikosies līdz pat 07:00 no rīta”, saka Cornelis van der Vaart (Kornelis van der Vart).


Organizatori atgādina, ka ieeja pasākumā ir no 18 gadu vecuma un tikai baltās drēbēs.


SENSATION WHITE Latvijā būs grandiozs gaismu, lāzeru un pirotehnikas šovs kvalitatīvas un jaudīgas skaņu aparatūras pavadībā, kurā piedalīsies vismaz 4 pasaules top DJ, kas uzstāsies uz pasākuma galvenās skatuves. Līdztekus tam šovā piedalīsies vismaz 30 performanču mākslinieki. Rīgā šovs un deju pasākums ilgs 8 stundas. Dress code – BALTS.

Biļetes uz „Sensation White” pieejamas BIĻEŠU SERVISA kasēs un STATOIL degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Ieejas biļešu cena – 35 Ls. VIP biļešu cena – 75 Ls, DE LUXE biļešu cena – 150 Ls.

„Sensation White” Latvijā atbalsta SHARK Energy Drink, KARSTEN, ScanBalt Trailer, informē LMK, TVNET, NEATKARĪGĀ, KAS JAUNS, ŽZL un Clear Channel. Pasākumu organizē JET FORCE sadarbojoties ar pasākumu operatoru UNTITLED.LV.

Sīkāka informācija:
www.sensation-white.lv  
www.sensation-white.com


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация