Personas godu un cieņu aizskarošs pasākums

Mūziķu apvienība "Tornis", 17.11.2009., 23:48

20. novembrī, "Zirgu Pastā" patriotiskā pēcsvētku paģiru noskaņā notiks labdarības koncerts "Personas godu un cieņu aizskarošs pasākums".

Uzstāsies šādi visjaunākā viļņa ansambļi: Čuguna Radiatōrs, Martas Asinis, Bērnības Milicija, Mazie Smirdīgie Kociņi, kā arī Shit Forger.

Pasākumu ievadīs jaunā, bet daudzsološā grupa Čuguna Radiatōrs, kuri pagaidām par sevi noslēpumaini klusē. Zināms vien tas, ka daži tās dalībnieki nāk no andergraundā jau zināmu popularitāti guvušām grupām Tramvajs Nav Uzskatāms Par Vērā Ņemamu Pretinieku un Advokātu Pakalpojumi. Jaunā cerība, ko tur vēl piebilst.

Pasākumu pagodinās arī Latvijas indie roka cerības, grupas Neviens Nezin' līderis Filips ar savu soloprojektu Martas Asinis. Sagaidāmas dziesmas par meitenēm, kas zog un lieto dažādas vielas.

Piedalīsies arī tornisti Bērnības Milicija, kuru mūzika izpelnījusies epitetu "psihodēliskais dāmu roks" un kas tikuši saukti arī par Latvijas "pagrīdes karaļiem". Bet vienkāršības labad var teikt, ka BM spēlē skumīgu psyche indie, taču ne bez humora devas, lai ko tas viss arī nenozīmētu. Viena no retajām LV grupām, ko spēlējuši vairāki ārvalstu koledžradio, kā arī A.Troickis savā radiopārraidē "FM Dostojevskij". Grupa šobrīd darbojas pie jauna albuma ieraksta, savukārt tās meistarprāts Juris gatavo izdošanai savu pirmo solo.

Vakara varoņi - leģendārās Rīgas postpanka grupas Mazie Smirdīgie Kociņi dalībnieki - sanāk kopā un sadodas rokās, lai pēc pusgadu ilgas pauzes nospēlētu kārtīgu koncertu un rastu atbildi uz jautājumu: "Kad iznāks ilgi gaidītais grupas 2. albums?" Būsim atklāti - tas ir atkarīgs no jums, dārgie klausītāji - jo vairāk cilvēku apmeklēs labdarības koncertu, jo drīzāk tiks izdots dubultalbums "Visjaunākais Vilnis". Tāpēc aicināti ir visi - gan labvēļi, gan nelabvēļi, patrioti, pasaules cilvēki, putni, bomži un citi mūsu draugi. Gluži kā grupas, kas uzstāsies šajā vakarā, arī tu vari sniegt savu palīdzīgo roku, paātrinot grupas albuma gausos izdošanas tempus!

Un visbeidzot pasākuma noslēgumā uzstāsies pasaulslavenā grupa Shit Forger, kas kaļ Madohhas psihodēlisko pagan metālu. Teiksmo, ka kādā miglainā 1997. gada vakarā trīs sēņotāji sūnainā priežu silā reiz izdomāja lasīt ogas, bet tā vietā atrada kolosālu, antīku piepi dižozola pakājē. Mistiskās sēnes struktūrā bija iecirstas, kā mūziķi tās dēvē, Seno Dievu zīmes: "Rūc un dūc, spļauj liesmas, lai izžūst sēkla, no kuras ļaužu niknā suga dzimst!" Un tā, ar dieva zīmi un vareno roku, tapa dibināta šī spēcīgā psihodēliskā pagan metāla grupa.

Pa vidu tam visam viesus izklaidēs Torņa darbinieks un radio Naba pārraides "Bitīt Matos" viens no vadītājiem un radītājiem Dj jd (Jānis Daugavietis), kas priecēs jūsu ausis ar dīvainām un mazāk dīvainām skaņām no latvju un ārvalstu mūzikas apcirkņiem.


2 коментария Комментирование доступно всем.
pilngadība, 18.11.2009. 09:06:53 (ip:94.30.182.40)
Рейтинг комментария: -1.436

heh..pilngadīas dirshana..tad jau tikpatlabi nahuj var uztaisiit pensionaaru pasaaakumu jaunieshiem

/me atvainojas par chatval

magones, 19.11.2009. 18:47:50 (ip:84.237.204.33)
Рейтинг комментария: 1.472

jāiet

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация