Pieteikšanās "Return to Surface 2011" turpinās

Arturs Dāvids, 06.06.2011., 10:01

Jūnija tveice karsē vairāk nekā kādam varbūt gribētos. Valstij ir jauns prezidents un tuvojas referendums par Saeimas atlaišanu, bet jaunos mūziķus tas neskar.

Pieteikšanās "Return to Surface 2011" turpinās

Vismaz ne jautājumā par vasaras festivāliem, kuros varētu kāpt uz skatuves un baudīt to nelielo slavas brīdi, kas šiem mūziķiem atvēlēts.

Ir apritējuši jau 3 gadi kopš pirmo reizi Liepājā notika jauno mūziķu grupu festivāls "Return to Surface". Un arī šogad par spīti visām dabas un ekonomikas kataklizmām organizatori ir raduši iespēja organizēt šo festivālu un dot iespēju jaunajām grupām kāpt uz Liepājas labākā kluba - "Fontaine Palace" skatuves un priecēt Liepājas labāko publiku ar savu daiļradi.

Atgādinām, ka līdz š.g. 15.jūlijam turpinās pieteikšanās festivālam "Return to Surface" iesūtot 2 audio vai video failus, grupas foto un aizpildītu pieteikuma anketu (atrodama festivāla mājaslapā), kā arī grupas tehnisko raideri uz e-pasta adresi returntosurface@gmail.com.Visu informāciju var atrast arī festivāla mājaslapā http://rts-festival.ucoz.com vai sazinoties ar organizatoriem.

Pasākums, šogad norisināsies 5.augustā klubā "Fontaine Palace" (Dzirnavu iela 4, Liepāja), sākums paredzēts plkst. 22:00, bet klubs durvis apmeklētājiem vērs jau plkst. 21:00. 

Organizatori saka lielu paldies klubam "Fontaine Palace" un tā vadībai, kā arī īpašs paldies Edgaram Āboliņam un Jānim Enkuzēnam! Kā arī paldies atbalstītājiem: Liepājas Teātrim un Avon.

Uz tikšanos 5.augustā vēju pilsētā jauno mūziķu grupu festivālā "Return to Surface 2011"!


3 коментария Комментирование доступно всем.
aicis, 06.06.2011. 10:23:54
Рейтинг комментария: 0

"...Valstij ir jauns prezidents un tuvojas referendums par Saeimas atlaišanu, bet jaunos mūziķus tas neskar." Kā tad, neskar.Tas skar mūs visus!

Aija Jansone, 06.06.2011. 12:18:06 (ip:62.63.181.78)
Рейтинг комментария: 0

"Vismaz ne jautājumā par vasaras festivāliem" ... Nav ko piesieties. Ne par politiku ir runa. Peace. ;)

aicis, 06.06.2011. 20:54:16
Рейтинг комментария: 0

Nu,bet protams, protams, bet tomēr tas ir mazliet "spļāviens sejā..." Katrā ziņā, lai veicas jaunajiem, topošajiem mūziķiem un festivālam :)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация