Pirmajā ceturtdaļfināla cīņā uzvaru izcīna "Animal Stampede"

Gustavs Terzens, 28.10.2009., 13:48

23.oktobrī, sākās R'n'R Garāžas dueļu 2.sezonas ceturtdaļfinālu cīņas un pirmajā tikās grupas "Acid Rain" un "Animal Stampede", kuri cīņu sezonā varēja turpināt tikai pateicoties otrās iespējas balsojumam.

Cīņa noritēja trijos raundos un gandrīz vienāda spēka ovāciju decibelos jaudīgāki tomēr izrādījās "Animal Stampede" atbalstītāji. Rezultāts – 2:1. "Animal Stampede" līdz ar to iekaro savu vietu jau pusfinālā, kur tiksies ar šīspiektdienas, 30.oktobra, ceturtdaļfināla cīņas uzvarētāju.

Šopiektdien savā starpā tiksies spēcīgi jautrie ska meistari "Mango" un jau plašu rezonansi izraisījušie "Monkeyrocks" ar Rūdolfu Ozolu priekšgalā. Abu grupu cīņas repertuāru sastādīs pašmāju death'n'roll veterānu "Sanctimony", hard rock mežoņu "Guns'n'Roses" un vācu industriālā ordnunga smagsvaru "Rammstein" dziesmas. Īpašais vakara viesis būs neviens cits kā "Sanctimony" līdervokālists, kā arī ilgadējs un neaizstājams vīru kora "Gaudeamus" basso profundo – Jānis Boļšaks.

R'n'R joprojām turpina krāt naudu galvenajai balvai, katru piektdienu izvēloties kādu pašu dzērienu, no kura pārdošanas ienākumiem konkrēta summa tiek atlikta melnajā kastē. Šībrīža uzkrājums – 435 LVL.

Kā jau ierasts, arī šīspiektdienas cīņu būs iespējams vērot tiešraidē www.platforma.lv, atkārtojumu Latvijas Mūzikas kanālā, svētdien 21:00, kā arī Arta Dvarjonass reportāžas programmā "21.roksimts", Radio SWH Rock.

Ceturtdien, 29.oktobrī, R'n'R aicina visus, kam rokmūzika svēta uz 2. atklāto jam session. Līdzi jāņem savs instruments, vadus dos uz vietas. Bungas arī ir, tomēr savas vālītes par ļaunu nenāks. Priekšroka tiem māksliniekiem, kuri iepriekš pieteiksies šeit jam@rocknriga.lv.

Savu dalību jau apstiprinājuši jau tādi zināmi mūziķi kā Pauls "Čerka" Ozols (bungas, "Rūsa"), Guntars Endzelis (ģitāra, ex-"Rūsa"), kā arī vairāki pie kolektīviem nepiesaistīti instrumentālisti. Atgādinām – arī vokāls ir instruments.

Sestdien, 31.oktobrī, R'n'R iknedēļas sadraudzības koncertu ietvaros uzstāsies grupa "Backflow", kas nesen klajā laida dziesmas " Love and Peace" video versiju. Paralēli koncertam R'n'R telpās noritēs arī tautas motokustības "Durka Racing" sezonas noslēguma ballīte.

R'n'R atgādina – ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация