"PK-25" jaunā albuma prezentācija

Linda Liepiņa, 21.04.2010., 11:05

22. aprīlī "PK-25"" aicina uz jaunā albuma ,,Dr. Klisicka sirreālie murgi" prezentācijas koncertu klubā "Nabaklab".

Koncerta viesu statusā uzstāsies grupas Kafija Un Mafija, Porno & Co un Dēlis Budēlis, savukārt, otrajā zālē plates griezīs Dj Dambis.

Baldones atkritumu izgāztuves ansamblis Pk-25 drīzumā iepriecinās savus fanus ar jauno albumu ,,Dr.Klisicka sirreālie murgi". Daudzi neizpratnē jautās – kas tie tādi? Tiešām viņi uz Latviešu estrādes skatuvēm kāpj divas reizes gadā un jaunu Cd izdod pa 4 gadiem reizi. Taču tie,"PK-25" kas klausās Radio Naba vai ar nostalģiju atceras leģendāro NSRD, noteikti zinās, par ko ir stāsts. Albumu piedāvā Naba Music.

Jaunā albuma ,,Dr.Klisicka sirreālie murgi" kompozīcijas, kā visa Pk-25 daiļrade ir ieturēta, kā paši mākslinieki saka, depresīvā sintipopa vai kniebēju stilā. 80-to gadu new wave sintezatoru skaņas, elementāra ritma uzbūve, dažviet ģitāras iestarpinājumi un 2-balsīgs visai bēdīgs dziedājums. Liriskais varonis dr.Klisickis ir ceļotājs laikā un telpā, kas nerod mieru šajā pasaulē. Kā jau ierasts grupas daiļradē, dziesmas caurvij dzīvības un nāves tēma ar komisku motīvu piesitienu, aktīvi tiek risināta cilvēka esamības problēma.

Muzikālais materiāls vienlaicīgi depresīvs un bezbēdīgs. Kompozīcijas izstaro mistikas spēku skaudro dvesmu, tās nepakļaujas cilvēku vispārpieņemtajiem likumiem ne idejiski, ne tehniski. Dr.Klisicka murgi vilina kā viss nezināmais un neizprotamais. Laipni lūgti citā realitātē.

Intervija ar grupu Pk-25, saistībā ar albuma ,,Dr.Klisicka sirreālie murgi,, iznākšanu - www.pk25.info.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
Zhanis, 21.04.2010. 14:13:49 (ip:87.110.8.186)
Рейтинг комментария: 0


Vo bljee, jaaiet!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация