"Prāta Vētra" noslēdz koncerttūri "Tur kaut kam ir jābūt" ar jaunu rekordu un saņem dubultplatīnu par savu jaunāko albumu

Aija Garoza, 11.08.2008., 07:05

Sestdien, mirkli pēc pusnakts ar uguņošanu noslēdzās grupas "Prāta Vētra" iespaidīgā koncerttūre "Tur kaut kam ir jābūt".

Noslēguma koncertu Rīgā, Mežaparka lielajā estrādē pēc organizatoru provizoriskām aplēsēm apmeklēja 45 000 cilvēku.

Jau ziņots, ka iepriekšējos koncertus, kas Latvijā notika ar pašvaldību atbalstu, apmeklēja 38,5 tūkstoši skatītāju (Jelgava – 12 000, Preiļi – 6 500, Ventspils – 10 000 un Valmiera – 10 000). Tādejādi grupa "Prāta Vētra" ir uzstādījusi jaunu apmeklētības rekordu ne tikai šā gada koncertsezonā, bet arī pārspējusi savas iepriekšējās tūres rezultātus.

Pēc koncerta grupas menedžments paziņoja, ka grupa par albumu "Tur kaut kam ir jābūt" ir saņēmusi dubultplatīna statusu (18 000 kopijas). Aija Auškāpa, grupas menedžere saka: ”18 tūkstoši CD kopiju un 83,5 tūkstoši skatītāju ir skaitļi, kas runā paši par sevi. Mēs esam lepni un gandarīti par paveikto un pateicamies visiem, kuri palīdzējuši piepildīties mūsu cerībām un realizēt dažbrīd pārdrošās idejas. Tādi koncerti kā vakar Mežaparkā liek ar jaunu sparu un enerģiju pieņemt nākamos izaicinājumus, jo pierāda, ka iespējams ir viss!”

Grupas koncerttūres producents Mārcis Gulbis (UNTITLED) atzīst: “Šī tūre nenoliedzami bija šīs vasaras izaicinājums gan grupai, gan organizatoriem, gan visiem realizētājiem, kas iesaistījās tūres piecu koncertu organizēšanā. Varu droši teikt – mēs tikām ar uzdevumu galā godam un pateikt lielu “Paldies” ikvienam no tiem daudziem simtiem cilvēku, kas piedalījās projekta realizācijā. Domāju, ka apmeklētāju atzinība un novērtējums ir pierādījums tam, ka Latvijā skatītājus interesē augsta līmeņa un pasaules kvalitātes koncerti. Tagad mēs esam pārliecinājušies, ka mums ir komanda, kas spēj realizēt vispārdrošākos sapņus!”

Organizatori un grupa saka paldies albuma un tūres ģenerālsponsoram Tele2, atbalstītājiem TV3, Star Fm, Rīgas Viļņi, JcDecaux, Cosmopolitan, DSV, Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, Delfi, Latvijas Radio 2, Reģionālā Prese Diena, Latvijas Mūzikas Kanāls, Kas?Kur?Kad?, Sony Ericsson, kā arī Jelgavas, Preiļu, Ventspils un Valmieras pašvaldībām par sirsnīgo uzņemšanu.

4 коментария Комментирование доступно всем.
Žopelnieks, 11.08.2008. 11:36:50
Рейтинг комментария: 4.792

Nu tas ir skaisti! :)

missizkaste, 12.08.2008. 11:04:04
Рейтинг комментария: -6.119

nesaprotu kur rodas tik daudz cilvēki kas klausās to prāta vētru?!

tobis, 12.08.2008. 12:11:48
Рейтинг комментария: 6.527

Kad vīrietis un sieviete satiekas un, ja viņiem vis ir baigi forši , viņu starpā notiek dzimumakts, kā rezultātā, ja visu izdara pareizi , rodas bērni.
šie bērni izaug līdz noteiktam vecumam, kad sāk interesēties par mūziku, aktualitātēm tajā, kvalitāti un to, kas ir pieejams. Ja viņi vēl mazliet zin Latvijas vēsturi un jūtas vienoti dziesmā, viņiem iepatīkas šī grupa- Prāta Vētra, kura savas aktivitātes dēļ ir uzaugusi kopā ar veselu baru Latviešu.
Kaut kas nav skaidrs?

māte-daba, 12.08.2008. 15:07:03
Рейтинг комментария: 3.33

Baigie malači!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация