Prāta Vētra paziņo koncerttūres iesildītājus

Džina Kārkliņa, 17.07.2008., 07:59

Prāta Vētras menedžments paziņo, ka koncerttūres „Tur kaut kam ir jābūt” iesildītāji šogad būs grupa Astro'n'out un DJ no Jaffa Rīga.

Plānots, ka tūres koncertos Astro'n'out kāps uz skatuves ap plkst. 20.30, bet līdz tam skatītājus izklaidēs DJ no Jaffa Rīga.

Māra Upmale, Astro'n'out soliste: „Mums milzīgs prieks un gods! Kad saņēmām šo ziņu, aiz sajūsmas kliedzām 18stāvu mājas augstumā! Gravitātei nē arī Prāta Vētras tūrē!”

Jau ziņots, ka grupas Prāta Vētra koncerttūre sāksies pēc deviņām dienām - 24. jūlijā ar atklāšanas koncertu Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, turpināsies 26. jūlijā Preiļos, 1. augustā Ventspilī, 7. augustā Valmierā un noslēgsies ar koncertu Mežaparka lielajā estrādē 9. augustā.

Grupa Astro'n'out sola atskaņot tādas klausītāju iemīļotas dziesmas kā „Daļa Rīgas”, „Tanki”, „Nē Gravitātei”, savukārt DJ Artūrs Mednis no dīdžeju apvienības Jaffa Rīga izklaidēs tūres apmeklētājus ar savu un Prāta Vētras mīļāko mūziku.

Tūres pirmos apmeklētājus sagaida arī īpašs pārsteigums. “Pirmajiem pasākuma teritorijā iekļuvušajiem faniem būs iespēja koncertu skatīties, atrodoties īpašās, skatuvē iebūvētās nišās, kas ļaus būt pavisam tuvu grupai” stāsta Kaspars Roga, grupas bundzinieks un tūres scenogrāfs.

Šobrīd biļetes uz koncertiem nopērkamas visās Biļešu servisa un Reklamarket kasēs. Stāvvietu biļešu cena Preiļos, Ventspilī un Valmierā pagaidām ir Ls 12, bet Rīgā un Jelgavā - Ls 15. Uz Rīgas, Valmieras un Preiļu koncertiem vēl iespējams iegādāties arī sēdvietu biļetes.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
margarita (margarita@one.lv), 01.08.2008. 10:10:58 (ip:87.110.79.85)
Рейтинг комментария: 0

PV koncerts jelgavaa bija super super superiigs, buutu veel labaaks, ja tie astronauti nebuutu, galiig sabeidza visu noskanjojumu un prieku ar kaadu devaamies uz koncertu!!! tik pat labi vareeja nebuut iesildiitaaju,jo shajaa gadiijumaa astronauti iesildiishanas funkciju neveica, tikai sabojaaja garstavokli ar savu spiegshanu un "sajuusmu,ko pauda pars skatiitaaju daudzumu"(tachu to vareeja nokluseet, jo nedomaaju ka kaads bija naacis skatiities uz vinjiem!!!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация