Sestdien Spīķeros notiks Puseh Pusew un Horsepusher&mcfartbag koncerts

Renāte Auziņa, 28.05.2009., 05:50

Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekts kim? un Skaņu mežs 30. maijā plkst. 21:00 piedāvā grupas Puseh Pusew un Horsepusher&mcfartbag koncertu Spīķeros.

Koncerts notiSestdien Spīķeros notiks Puseh Pusew un Horsepusher&mcfartbag koncertsks Maskavas ielā 12/1, 3. stāvā. Ieeja – bez maksas.

Grupas Puseh Pusew (www.myspace.com/pusehpusew) un izdevniecības Dexandthecity (http://dex.neirothe.net/) mākslinieku koncertus droši var pieskaitīt psihodrāmas žanram, jo viņiem raksturīgas suģestīvas, rituālas, teatrālas, ķermeniskas uzstāšanās ar atsaucēm uz ideoloģijām, reliģijām un patērētāju kultūru. Puseh Pusew paši savu darbību raksturo kā "ezotērisku mūziku avangarda teātrim".

Skaņa tiek veidota improvizācijas manierē, neierobežoti rotaļājoties ar muzikālajām normām un robežām. Viņu mūzika ir ekspresīva un eksperimentāla, tā satur noise, hardcore un deju mūzikas elementus, ko iedzīvina neordināri instrumenti, efekti un skaņas. Viņu uzstāšanās ir reizē virtuozas, infantilas un atraktīvas.

Horsepusher&Mcfartbag ir Dexandthecity Records leibla māsteru Kodek & Moa kopprojekts. Savās performancēs mūziķi izmanto dažnedažādus bērnu sintezatorus, rotaļlietas un citu Lo-fi aparatūru un atribūtiku. Paši mūziķi stāsta, ka viņu "repertuārā pārsvarā ir populāras, tautā pazīstamas melodijas un dziesmas latviešu, angļu, krievu, itāliešu, lietuviešu un citās valodās, sākot no vienkārša šlāgera līdz populāriem latviešu un ārzemju pop- un rokmūzikas hītiem un instrumentālām kompozīcijām. Repertuārā ir gan Pie Dzintara Jūras un tamlīdzīgi šlāgeri, gan balādes. Nopietna attieksme pret klientu, kā arī liela, vairāk kā divus gadus ilga pieredze, apritē esoši un regulāri muzicējoši izpildītāji. Mūsdienīgs skanējums, kvalitatīvi instrumenti, spēcīgs, vīrišķīgs vokāls ir tas, kas raksturo Horsepusher&Mcfartbag uzstāšanās. Ir regulāra iespēja mūsu sniegumu noklausīties vietās, kurās spēlē dzīvo mūziku. Piemēram, Valkas reivos , klubā Pulse utt."

Informācijai:
www.kim.lv
www.skanumezs.lv

 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 28.05.2009. 05:59:20
Рейтинг комментария: -1.446

Psiholoģiskā drāma atveido tēlu iekšējo dzīvi, raksturu attīstību un kaislības. Šeit redzama tēlu savstarpējo attieksmju sarežģītība, cilvēku tuvināšanās un atsvešināšanās, ilgas pēc sapratnes.

Noise'n'Roll!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация