Pieteikšanās mūzikas meistarklasēm "Red Bull Music Academy"

Ģirts Avotiņš, 14.04.2008., 20:43

Šogad unikālās mūzikas meistarklases "Red Bull Music Academy" atzīmēs savu desmito pastāvēšanas gadadienu.

Vēl tikai trīs nedēļas "Red Bull Music Academy" gaida ar mūziku saistīto talantu pieteikumus šī gada meistarklasēm, kas šī gada septembrī un oktobrī norisināsies vienā no skaistākajām Spānijas pilsētām un vienā no radošākajām pasaules metropolēm – Barselonā.

Nav svarīgi kādu mūzikas stilu pārstāv kandidāts, nav svarīgi arī kā tas ir saistīts ar mūziku – "Red Bull Music Academy" ir domāts visiem, kuriem mūzika ir dzīve – kandidāts var būt gan DJ, gan MC, gan dzidātājs, gan komponists, gan skaņu inženieris vai pat producents. Vienīgi tam ir jābūt vismaz astoņpadsmit gadus vecam, un mūzika jāmīl vairāk kā sevi pašu. Katrā no divām meistarklašu grupām tiks uzņemti trīsdesmit dažādu kultūru, mūzikas stilu un profesionalitātes līmeņa pārstāvji – tātad visiem ir vienlīdz lielas iespējas iekļūt šajās meistarklasēs, ja vien tiem ir radošas idejas, brīva attieksme pret visu jauno un atvērta sirds diskusijai un kopējam radošam darbam.

Katra "Red Bull Music Academy" meistarklašu grupa pieredzējušu pasniedzēju vadībā strādās divas nedēļas, un katram, kurš ir atvērts jaunām idejām šīs būs vienas no neaizmirstamākajām nedēļām dzīvē. Iespējams, ka tieši šīs meistarklases to dalībniekiem atvērs līdz šim vēl neaptvertus mūzikas plašumus un sniegs tik daudz jaunas idejas, cik pat sapņos nerādās.

"Red Bull Music Academy" ir mūzikas meistarklases, kas ceļo pa visu pasauli un palīdz mūziķiem, kā arī ar mūziku saistītiem cilvēkiem apgūt jaunus paņēmienus gan mūzikas radīšanā, gan tās apstrādē, kā arī tās producēšanā. Bez tam multikulturālā vide meistarklašu laikā ļauj katram no tās dalībniekiem iepazīties ar jauniem starptautiskiem mūzikas apvāršņiem un atrast vienādi domājošos draugus teju vai visā pasaulē, lai kopējiem spēkiem radītu muzikālo revolūciju un paplašinātu savu redzējumu par pasaules mūziku.

Viss ko atliek darīt ar mūziku saistītam cilvēkam, kurš interesējas par "Red Bull Music Academy", ir apmeklēt šo meistarklašu mājas lapu, iepazīties ar šo kustību, aizpildīt savu pieteikuma formu, sagādāt citus prasītos materiālus un, turot visus četrus īkšķus, gaidīt apstiprinājumu par uzņemšanu meistarklasēs. Šeit nav zaudētāju vai uzvarētāju, ja gadījumā esat saņēmis noraidījumu, tas nenozīmē, ka esat sliktāks par citiem – nākamgad mēģiniet vēlreiz, jo tas ir tā vērts. Ja atbilde ir pozitīva, izbrīvējiet divas nedēļas norādītajos datumos rudenī, par pārējo – nokļūšanu līdz Barselonai un dzīvošanu tur, kā arī ceļu mājup – parūpēsies "Red Bull Music Academy".

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация