Zināmi "LMT Summer Sound" festivāla "Red Bull Thre3style" skatuves pirmie mākslinieki

Alise Pabērza, 10.04.2015., 08:07

Ar līdz šim lielāko deju arēnu Baltijā "LMT Summer Sound" festivālā arī šovasar darbosies "Red Bull Thre3style" skatuve un piedāvās krāšņu elektroniskās mūzikas programmu, pie DJ pults aicinot labākos Baltijas un pasaules mēroga dīdžejus.

"Red Bull Thre3style" skatuve"Red Bull Thre3style" ir DJ sacensības, kurās dīdžejiem ir jādemonstrē sava meistarība 15 minūšu garumā, veiksmīgi samiksējot kopā vismaz trīs dažādus mūzikas stilus. 27. martā, no sešiem Latvijas finālistiem, tika noskaidrots viens uzvarētājs, kurš ieguva iespēju pārstāvēt mūsu valsti "Red Bull Thre3style" pasaules čempionāta finālā Japānā. Latviju Japānā pārstāvēs pašmāju DJ Aspirīns.

"Red Bull Thre3style" deju arēna "LMT Summer Sound" festivālā šogad būs 800 kvadrātmetru lielā platībā, kas to padara par iespaidīgāko un lielāko pludmales deju arēnu Baltijā. Uz "Red Bull Thre3style" skatuves uzstāsies DJ Aspirīns, kurš septembrī centīsies sevi pieradīt Japānā kā viens no pasaules labākajiem DJ. "Red Bull Thre3style" deju arēnu "LMT Summer Sound" festivālā pieskandinās arī DJ ESKEI83 no Vācijas, kurš ir pagājušā gada pasaules čempions Baku notikušajā "Red Bull Thre3style" čempionāta finālā. Tāpat festivāla apmeklētājus priecēs pasaules slaveni un "Red Bull" dīdžeju konkursos atzīti dīdžeji – DJ Flip no Īrijas un beļģu ekscentriskais DJ Madfingaz. Turklāt šie nav visi DJ, kuri divu dienu garumā jūras krastā nepagurdami rūpēsies par karstām dejām un neaizmirstamu ballīti. Tuvojoties festivālam, programma tiks papildināta.

Festivāls "LMT Summer Sound" norisinās 10. – 11. jūlijā, Liepājā. Divu dienu garumā tajā uzstāsies "Apocalyptica", "Mumiy Troll", "Musiqq", "Astro’n’out" ar DJ Rudd, Jānis Stībelis, "Piendvedēja Piedzīvojumi", un daudzi citi mākslinieki.

Festivāla biļešu cenas: 28 EUR ieejas biļete, 35 EUR ieejas biļete un telts vieta, 70 EUR VIP biļete, 85 EUR VIP biļete + autostāvvieta.

Festivāla biļetes var iegādāties visās "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Uz vasaras grandiozāko pludmales festivālu ielūdz "Latvijas Mobilais Telefons", garšu piešķir A/S "Cēsu Alus", atbalsta Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka "Radio SWH" un "SKATS.LV".

Sekojiet informācijai par festivālu: www.summersound.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация