2. novembrī Rīgā notiks portugāļu grupas "Moonspell" koncerts

Klubs „Melnā Piektdiena", 05.06.2015., 06:49

Vispopulārākā portugāļu metāla grupa "Moonspell" sniegs savu ilgi gaidīto koncertu klubā "Melnā Piektdiena" (Brīvības iela 193c).

Grupa "Moonspell"Kopā ar viņiem uz skatuves kāps franču industriālā metāla pārstāvji - "Dagoba" un grieķu "Jaded Star" (power metal).

Grupa spēlē metal mūziku no 1992. gada. Sākuma viņiem bija nedaudz cits virziens - vispirms bija pazīstami folk un black-metal žanrā, vēlāk viņu skaņdarbus sāka vērtēt kā gothic-metal. Grupas līderis un vokālists Fernando Ribeiro, kurš arī ir dziesmu autors, grupas stilu sauc par "velnišķīgu mūziku". 2015. gada martā grupa izlaida pasaulē savu kārtējo albumu "Extinct". Pirmajās trijās dziesmās ļoti organiski izmantoti Tuvo Austrumu stīgu instrumenti. Okultisma tematika tekstos vieno grupu ar "Samael" un "Behemoth". Soloģitāras partijas kompozīcijā "Dominia" ir spilgts meistarības piemērs, kurš savienots ar bezgalīgo fantāziju un neparasto autora gaumi. Organiskais harmoniju raksts, vieglā psihodelika ar vienkāršām pārejām, pārveidotas balsis, baznīcas zvani, bass, bungas, ģitāras - tas viss veido pieticīgu un gaisīgu skanējumu.

"Moonspell" viennozīmīgi ir ideāla grupa un nav nozīmes, cik reižu tu jau esi redzējis viņu uzstāšanos un dzirdējis nemirstīgo himnu "Alma Mater": iespaidi pārklājas, no gabaliņiem veido burvīgo gotisko vitrāžu un iespiež prātā smeldzošo mūžības sajūtu.

Biļetes uz koncertu nopērkamas www.ticketshop.lv no 5. jūnija. Biļešu cena sākot no 18 EUR.

Kluba durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 19.00.

Koncerta iesildītājs savu priekšnesumu sniegs plkst. 20.00.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация