Rīgā uzstāsies Damo Suzuki

SKYR, 25.02.2009., 22:15

18.aprīlī Rīgā ar vienīgo uzstāšanos Baltijas valstīs viesosies bijušais leģendārās vācu krautrock grupas "Can" vokālists Damo Suzuki.

Kendži "Damo" Suzuki pēdējos vairāk nekā desmit gadus ir pavadījis apceļojoDamo Suzukit pasauli un uzstājoties kopā ar vietējo mūziķu pavadošo sastāvu. Laika gaitā, iepazinis neskaitāmus mūziķus jeb, Damo vārdiem runājot, "skaņas nesējus" (sound carriers – no angļu valdoas), ir izveidojies savdabīgs globāls tīklojums – Damo Suzuki’s Network. Mērķis ir vienkāršs: mūziķiem brīvi un nepiespiesti komunicēt gan savstarpēji, gan ar publiku. Katra uzstāšanās ir laiks un telpa, kurā satiekas līdzīgi domājošie, un kurā nav vietas atsevišķiem ego. Uzstāšanās ir vienreizējas un neatkārtojamas. Mēģinājumi nenotiek. Kļūdās vienmēr ir jaunas iespējas. Mūziķiem šāds izaicinājums ir reizē aizraujošs un biedējošs.

"Man patīk ikviens koncerts. Man patīk, kad visi vienlaikus ir vienuviet un jūtas laimīgi. Man tie lieliski brīži, kad reizēm pār vaigu pārskrien asara. Jūtos laimīgs un pagodināts, ka varu būt kopā ar mūzķiem un publiku," stāsta pats Damo Suzuki.

Vēl padsmitnieks būdams, Japānā dzimušais Suzuki ieradās Eiropā. Pagājušā gadsimta 60.gadu beigas jaunais Kendži pavadīja klejodams pa Veco pasauli, bieži vien uzstādamies kā ielu muzikants. Laimīga sagadīšanās Minhenē saveda kopā Damo ar Holgeru Cukeju (Holger Czukay) un Jaki Lībeceitu (Jaki Liebezeit) ar īsi pēc tam, kad grupu "Can" bija pametis iepriekšējais vokālists Pets Mūnijs (Pat Mooney). 70.gadu sākumā Suzuki kopā ar "Can" ierakstīja vairākus albumus, taču, līdzīgi kā viņa tā brīža draudzene, pieņēmis Jehovas liecinieku ticību, pēc "Future Days" ierakstīšanas 1974.gadā pameta gan grupu, gan muzicēšanu vispār. Pēc desmit gadu pārtraukuma Damo atgriezās un kopš tā brīDamo Suzukiža nodarbojas ar to, kam 18.aprīlī liecinieki būs arī Latvijas publika – Damo Suzuki’s Network.
Pēdējo padsmit gadu laikā Damo "tīklojums" sevī ir ievilcis mūziķus no tādām grupām, kā "Do Make Say Think", "Broken Social Scene", "Acid Mothers Temple" un citām. Ar radošas enerģijas pārpilno Omāru Rodrigesu Lopesu (Omar Rodriguez-Lopez) no "The Mars Volta" un viņa kvintetu Suzuki ir ierakstījis tikai vinilā tiražēto "Please Heat This Eventually".

Koncerts Rīgā notiks Rīgas Ebreju kopienas namā, Skolas ielā 6. Biļetes uz koncertu jau šobrīd nopērkamas. Tikai pirmās 30 biļetes tiek tirgotas par īpašo cenu – 5 Ls. Tuvojoties koncertam tās kļūs dārgākas. Ņemot vērā, ka koncertā paredzētas sēdvietas, biļešu skaits ir ierobežots.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 25.02.2009. 23:49:31
Рейтинг комментария: 1.445

Miks turpina patīkami pārsteigt un priecēt - tiekamies 18.aprīļa pasākumā Rīgas Ebreju kopienas namā!

Neliela saturīga intervija ar Damo:
http://www.spikemagazine.com/0205damosuzuki.php

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация