Rīgā uzstāsies slovēņu tehno pamatlicējs Valentino Kanzyani

Bogdan Taran, 15.12.2015., 13:11

Piektdien, 18. decembrī, Rīgas klubā "One One" (Šarlotes ielā 18a) notiks PNCLHS sērijas ballīte, kuras ietvaros kopā ar organizatoru Krisu Hovelu uzstāsies viesi ar skaļiem vārdiem – Valentino Kanzyani no Slovēnijas un Anushka no Maskavas.

Valentino KanzyaniValentino Kanzianai sauc par Slovēnijas tehno pamatlicēju, kurš ir piedalījies savas valsts skatuves veidošanā jau 90-to gadu vidū. Līdzīgi kā savā laikā Carl Cox, Kanzyani atšķīrās ar to, ka esot rezidentam slavenākajā Slovēnijas klubā Ambasada Gavioli, spēlēja vienlaicīgi uz trim atskaņotājiem. 1999. gadā viņš kopā ar tautieti Umek ķērās klāt mūzikas rakstīšanai zem pseidonīma "Recycled Loops", kam sekoja skaņu ierakstu leibla dibināšana ar tādu pašu nosaukumu - tas kļuva par vienu no vadošajiem Austrumeiropas skatuves spēlētājiem. 2005. gadā viņš nodibināja citu kompāniju "Jesus Loved You", kas izdeva tikai vinila plates, ar ko vispārējās tirgus digitalizēšanās laikā visai veiksmīgā veidā atšķīrās no pārējiem. Šajā desmitgadē Kanzyani sākās jauns periods – viņš ir izdevis albumu "Love & Gratitude" uz slavenā leibla "Cadenza" un arī šobrīd uzstājas zem tā zīmes.

Anushka (nejaukt ar britu duetu) – ir pasaules pilsone. Savu muzikālo karjeru uzsāka 2004. gadā Barselonā kopā ar "punk-funk-electro" grupu "Bionikworld", pēc gada devās uz Londonu, lai padziļināti mācīties mūziku. Tur viņa uzstājās dažādos klubos un drīzumā saņēma uzaicinājumu kļūt par visā pasaulē zināmā Maskavas kluba "Arma17" rezidenti. Šis fakts, kā arī mūzikas izdošana uz "Mean Records" un ""Kammer Musik" ievērojami paplašināja viņas uzstāšanās ģeogrāfiju. Šobrīd viņa dzīvo Maskavā un Rīgā uzstāsies pēc "Pencilhaus" uzaicinājuma.

Zīmols "Pencilhaus" jeb PNCLHS radās pirms septiņiem gadiem, tā dibinātāji ir Kris Hovels un Dāvis Zelčāns, kas atbild par pasākumu vizuālos pusi. Puiši ilgu laiku dzīvoja Londonā un viņu aicinājums bija atvest britu tehno un "underground" skanējumu arī uz Rīgu – 2008. gada septembrī viņi aizvadīja savu pirmo ballīti "Dirty Deal Cafe" Spīķeru kvartālā. Laika posmā, kad tika slēgts "Space: Garage" Andrejsalā un vēl nebija izveidots "Piens", "Pencilhaus" mēģināja apkopot visus kreatīvos Rīgas ballētājus.

Pasākuma sākums plkst. 23.00. Ieeja līdz 00.30 – 5€, vēlāk – 8€.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация