Festivālā "Rīgas Ritmi 2011" uzstāsies Bobijs Makferins

Linda Bērziņa, 24.12.2010., 00:19

30.aprīlī 19:00 Kongresu namā ar projektu "VOCAbuLarieS" uzstāsies vokālās mākslas fenomens Bobijs Makferins (Bobby McFerrin).

Bobijs Makferins visplašāk pazīstams ar savu 1988.gada hitu "Don’t Worry Be Happy". Taču ne mazāk ievērības cienīgi ir arī citi viņa paveiktie darbi. Viņs radījis nepārspējamas versijas Bītlu dziesmām, Baha prelūdijai "Ave Maria", kā arī filmai "The Wizard of Oz", sadarbojies ar komiķi Robinu Viljamsu un lellēm no bērnu seriāla "Sesame Street", diriģējis Vīnes Filharmonijas orķestri un Pasaules Zinātnes festivālā demonstrējis pentatonisko skaņkārtu, kas kļuva par "YouTube" sensāciju. Bobijs Makferins

"VOCAbuLarieS" ir mūzikas projekts, kas tapis septiņu gadu laikā sadarbībā komponistu Rodžeru Trīsu (Roger Treece). Albumā dzirdama ir r'n'b dziedātāja Liza Fišere, brazīliešu džeza novatore Lusiana Souza, "Manhattan Transfer" dalībniece Dženisa Sīgela, vokālā džeza grupa "New York Voices" un arī Čikāgas bērnu koris Žozefīnes Lī (Josephine Lee) vadībā, kas būs īpašs viesis Rīgas koncertā.

Makferins ir četru oktāvu balss īpašnieks, mūzikas entuziasts, atzīts diriģents, kurš mūzikas ritmu un savu balsi pārvalda tik labi, ka dažbrīd spēj radīt iespaidu, ka dzied vairāki cilvēki. Savā mūzikas karjerā viņš ieguvis 10 Grammy balvas, Viņa ieraksti ir pārdoti vairāk nekā 20 miljonu tirāžā un radošās sadarbības ar tādām slavenībām kā Čiks Korea, Herbijs Hankoks, Manhattan Transfer, Jo Jo Ma, Ņujorkas Filharmonijas orķestris, Čikāgas Simfoniskais orķestris, u.c. viņam nodrošinājušas leģendas statusu gan džeza, gan klasiskās mūzikas apritē.

"Bobijs ir mūzikas fenomens, kurš balansē starp džeza un klasiskās mūzikas stilu, izmantojot savas pārsteidzošās vokālās spējas." - The New York Times.

Biļetes jau pārdošanā Biļešu Serviss kasēs!
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация