Rock’n’Riga regulārājā duelī uzvaru svin Monkeyrocks

Gustavs Terzens , 14.09.2009., 13:23

Pagājušopiektdien, 11.septembrī, Garāžas dueļu regulārā čempionāta 3.cīņā uzvaru svinēja grupa Monkeyrocks ar Rūdolfu Ozolu priekšgalā.

Šī cīņa bija pirmā šosezon, kur uzvarētājs tika noteikts trijos raundos. Monkeyrocks turpina cīņu par galveno R'n'R balvu un jau gatavojas ceturtdaļfinālam, līdztekus grupām Mango un Acid Rain.

Nākamā cīņa jau šopiektdien, 18.septembrī un savā starpā tiksies grupas 4 Stroke Engine (grupas solists ir daudzviet zināmais dziedātājs no Limbažiem Čupes ) un Deep Silence. Abām grupām ir uzdots sagatavot materiālu no Inokentija Mārpla, Slade un Nickelback repertuāra. Īpašais dueļa viesis būs neviens cits kā Raimonds Lagimovs jeb Dambis.

Arī šo cīņu rādīsim tiešraidē www.platforma.lv, atkārtojums būs skatāms Latvijas Mūzikas kanālā un Radio SWH Rock būs klausāmas Arta Dvarionas reportāžas programmā " 21.roksimts" .

R'n'R galvenās balvas šībrīža uzkrājums ir 167 LVL!

Ceturtdien, 17.septembrī R'n'R ar prieku paziņo, ka no kroga skatuves skanēs augstvērtīgs hard rock no sekojošām un komentārus vairs nepieprasošām komandām kā Motorium un Blues Gang.

Sestdien, 19.septembrī, R'n'R savu skatuvi dalīs divās daļās. Pirmā daļa atradīsies Biķernieku trasē, kur noritēs Durka Racing pēdējais šīssezonas moto posms un uz Rock’n’Riga skatuves kāps Kiss Of The Dolls, Moka Metal Crew jeb The Blackout, Rebell Yell un Pūķa Gars (ex-Patriots) un kā vakara nagla uzreiz pēc apbalvošanas ceremonijas uzstāsies pašmāju death'n'roll veterāni Sanctimony !!! Koncerti sāksies no plkst. 14:00!

Savukārt uz kroga skatuves sestdien sadraudzības koncertu ietvaros muzicēs divas grupas no Siguldas - San Deville un The Factor. Sākums – 23:00.

Visbeidzot un pašā brīvdienu noslēgumā svētdien, 20.septembrī R'n'R ielūdz visus Jūs uz savu ārpilsētas rezidenci "Marianbade" Majoros, pašā jūras krastā, kur atvasaras sauli baudot gardi varēs izēsties, pareizos dzērienus malkot, pēdējoreiz nodžumīt un klausīties speciāli sagatvotu open-air rokmūzikas programmu no Acid Rain un smagā rock'n'roll titātiem Rūsa! Ierasties vēlams ne agrāk kā 12:00.

Sīkāk: www.rocknriga.lv.

R'n'R atgādina – ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas!
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация