"Rock'n'Riga" janvāri noslēdz ar ģitāristu dueli

Gustavs Terzens, 26.01.2010., 20:05

29.janvārī notiks jau otrais regulārā čempionāta solo ģitāristu duelis.

Otrajā solo ģitāristu duelī spēkiem mērosies sekojoši pāri: Alex Mercy vs Jānis Štāls / Pauls Arnicāns (Karma) vs Mārtiņš Upenieks (Blacksmith). Pirmajā ciņā uzvaru guva Mārcis Vasiļevskis (Laime Pilnīga), nodrošinot sev vietu superfinālā. Izšķirošā 2.sezonas cīņa notiks 19.februārī, kad no labāko četrinieka tikai viens ģitārists saņems kompānijas B.C.Rich veidoto grupas Slayer ģitārista un dibinātāja Kerija Kinga paraksta ģitāras modeli.

R'n'R atvainojas visiem pagājušās cīņas tiešraides internetā skatītājiem par tehniskajiem traucējumiem. Tie ir novērsti un šopiektdien pilnā apjomā duelis būs vērojams tiešraidē www.platforma.lv un atkārtojumā Latvijas Mūzikas Kanālā.

Ceturtdien, 28.janvārī, uz RnR skatuves muzicēs divas apvienības – Ziemeļvējš, kuriem šī būs debija RnR un viņu draugi Carpe Diem.

Sestdien, 30.janvārī, sadraudzības koncertu ietvaros uzstāsies apvienība Green Novice ar soloģitāristu pirmā dueļa dalībnieku Alvi Bernānu priekšgalā un grupa In The Box.

Jau ziņots, ka aizvadītajās brīvdienās RnR norisinājās atbalsta pasākums pērn ugunsnelaimē cietušajam Fontaine Palace. Neskatoties uz lielo aukstumu abās dienās izdevās pulcēt nozīmīgu cilvēku daudzumu, kuri gan spēlēja, gan dāvāja dažādas lietas gan arī atsevišķi ļaudis lūdza roku savai mīļotajai sievietei.Pirmdien, 25.janvārī, solītais busiņš ar vērtīgo guvumu devās uz Liepāju. Tur Huskvarn solists Urbix un RnR saimnieks Gustavs Terzens sastapa Stīnu Lorencu un viņa godājamo komandu un visu iegūto nodeva gādīgās rokās. Bildes no pasākuma drīzumā būs iespējams apskatīt šeit: www.rocknriga.lv.

RnR atgādina – ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas!
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация