Roka apvienība "Exit" atzīmēs 20. dzimšanas dienu

Uldis Blaževičs, 10.03.2015., 08:45

Šī gada 9. aprīlī Latvijas 1. Rokkafejnīcā plkst. 20.00 roka apvienība "Exit" divdesmitās dzimšanas dienas svinību ietvaros aicina klausītājus uz īpašu dzimšanas dienas koncertu.

"Exit"Deviņdesmito gadu beigās "Exit" sevi spilgti pieteica kā amerikāņu alternatīvā roka iedvesmota, angliski dziedoša grupa ar Jāņa Frišfelda specifisko vokālu priekšplānā, bet savu uzplaukumu piedzīvoja pagājušajā desmitgadē, laižot klajā 3 studijas albumus un vairākām dziesmām iekļūstot valsts populārāko raidstaciju topos.

Grupas debijas albums "Flight to Nowhere" nāca klajā 2000. gadā ierakstu kompānijas "Platforma Records" paspārnē. Albums izpelnījās gan kritiķu, gan klausītāju atzinību - dziesma "6 am" no šī albuma divas nedēļas atradās Latvijas populārākā mūzikas topa Radio Swh top 40 pirmajā vietā. Arī vairākas citas dziesmas atradušās dažādu radiostaciju aktīvajās rotācijā.

2002. gadā iznākušā otrā studijas albuma "Romantic and Unromantic Pleasures" tapšanā "Exit" sadarbojušies ar tādiem mūziķiem kā Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra koncertmeistars un pirmā vijole Raimonds Ozols, grupas "Gelousy" dalībnieks Jānis Vanags, kā arī komponists, aranžētājs un taustiņinstrumentālists Raimonds Tiguls. Albums un dziesmas "My Day" un "Invisible" pretendēja uz Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu nominācijā "Modernais roks".

2008. gadā "Exit" ierakstīja un izdeva savu trešo studijas albumu "Ticket to Paradise".

Grupas dziesmas ir tikušas iekļautas vairākās alternatīvās rokmūzikas izlasēs, tostarp "My Best Alternative", kas tika izdota visās trīs Baltijas valstīs.

Savas ilgās pastāvēšanas vēsturē grupas sastāvs piedzīvojis nelielas izmaiņas, tomēr dzimšanas dienas koncertā Latvijas 1. Rokkafejnīcā grupa uzstāsies sastāvā, kas uzskatāms par "Exit" kodolu: Jānis Frišfelds (balss, ģitāra), Raimonds Bērziņš (bass), Pāvils Bobrovskis (bungas) un Uldis Blaževičs (ģitāra).


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация