Rokgrupa „AK69” uzvar muzikālajā cīņā "Radio Rings"!

Baiba Altena, 05.08.2008., 21:24

Radio Valmiera un Rietumu Radio rīkotajā muzikālajā cīņā "Radio Rings", uzvaru izcīnījusi rokgrupa AK69, kas pārspēja citu-Liepājas apvienību Willow Farm.

ak69uzvarradioringa_05Willow Farm 265 : 324 AK69
Grupu AK69 šoreiz vairāk atbalstīja abu radiostaciju mājaslapās. Liepājā ar uzvarētājiem nobalsoja 175 klausītāji, bet Valmierā - 149. Savukārt par Willow Farm tika saņemts gandrīz vienāds balsojums abās radiostacijās: Rietumu Radio mājaslapā tie tika atbalstīti 133 reizes, bet Radio Valmiera mājaslapas apmeklētāji nobalsoja tikai par vienu reizi mazāk - 132 reizes.
"Radio Ringa" pirmsākumi meklējami 1998.gadā. Toreiz raidījums skanēja tikai Rietumu Radio ēterā. Atzīmējot raidījuma desmitgadi, "Radio Rings" izaicināja arī citu Latvijas radiostaciju Radio Valmiera, kas turpmāk piedalīsies muzikālajā šovā. Raidījums skan divās radiostacijās katru otrdienu pulksten 19:00. Ar radio tilta starpniecību, daļa no raidījuma tiek vadīta Rietumu Radio ētera studijā Liepājā, daļa - Radio Valmiera studijā. Katru reizi raidījumā notiek kāda muzikāla cīņa starp divām grupām: vienu no tām izvēlas Rietumu Radio kolektīvs, otru - Radio Valmiera. Raidījuma laikā izskan piecas dziesmas no katras grupas. Tālākais paliek radio klausītāju rokās - jābalso par savu favorītu abu radio mājaslapās www.rietumuradio.lv vai www.radiovalmiera.lv . Uzvarētājs tiek noskaidrots nākamās nedēļas raidījumā.
Rietumu Radio raida Liepājā un tās apkārtnē frekvencē FM 105.8 MHz, Radio Valmiera var dzirdēt 35 km attālumā no Valmieras uz viļņa FM 102.4 MHz. Abas radiostacijas iespējams klausīties internetā.
Iepriekšējo cīņu rezultāti:
Willow Farm 265 : 324 AK69
Prāta Vētra 331 : 239 R.E.M.
Fatboy Slim 224 : 302 The Chemical Brothers
Avril Lavigne 212 : 210 Rihanna
Ivo Fomins 408 : 596 Intars Busulis
Lenijs Kravics 311 : 289 Brains Adamss
Coldplay 382 : 268 Maroon 5
Incubus 289 : 357 Linkin Park
Nasty Smile 202 : 218 Age of Stones
Reamonn 245 : 116 Travis
Par AK69 šobrīd! Grupa nopietni gatavojas jaunajai sezonai! Pavisam drīz klajā nāks lieliskus panākumus guvušā singla TIK VIEN - N’Work remix versija. Māra Priedes vadībā tiek slīpēts jaunākais grupas singls ar jau zināmu nosaukumu – TAGAD, TE UN TŪLĪT. Iesildot rudens un ziemas koncertu sezonu un apliecinot savu piederību Latvijas mūziķu pulkam, grupa pieteikusi savu dalību BILDĒM 2008, kā arī gatavojas startam vairākos muzikālajos ringos Latvijā, par kuriem informēsim tiklīdz būs zināmi to precīzi norises laiki!
Klausīsimies labu mūziku un iegādāsimies to legāli: www.platformamusic.lv un www.boms.lv

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация