8. starptautiskais rokmūzikas festivāls "Tu esi pamanīts"

Kaspars Kravinskis, "Tu Esi Pamanīts" preses sekretārs, 02.08.2007., 14:22

8. starptautiskais rokmūzikas festivāls "Tu esi pamanīts" šogad, gluži kā pērn, norisināsies Jūrmalā, „Nemo” kempingā, 2007. gada 3. un 4. augustā. TEP Music konkursā piedalīsies 14 grupas no Latvijas:

Dziļā Nemaņā, Wild, Melankolik, Caurums, Kadennce, Screaming Masterpiece, Disfunk, Order Sang, Pent - In Dreams, Cilvēks Ar Putniņu, Stonestep, Belij Shum, Elpo! un In The Box.

TEP Music konkursā piedalīsies arī 2 grupas no Lietuvas un 2 grupas no Igaunijas. FLAMINGO un SHEEZZANOVA pārstāvēs Lietuvu, savukārt ziemeļu kaimiņus no Igaunijas - SPLITMIND un J-STICK.


Festivāla viesi:

3. augustā: GAIN FAST, DOUBLE FACED EELS, DZELZS VILKS, Z-SCARS un TUMORS.

4. augustā: IndyGo, R.A.P., PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI, THE HOBOS un S.P.B.

Vienlaicīgi festivāla ietvaros jau trešo gadu norisināsies TEP Extreme ekstrēmo sporta veidu sacensības un paraugdemonstrējumi. TEP Extreme ir ieguvis popularitāti to jauniešu vidū, kuri par „saviem” uzskata tādus sporta veidus kā BMX Flatland un velotriālu. Līdz ar to TEP Extreme popularizē šos sporta veidus Latvijā. Ņemot vērā pasaules līmeņa BMX Flatland braucēja Neitena Penonzeka viesošanos TEP Extreme pagājušogad, ļauj domāt par turpmāku šo ekstrēmo sporta veidu attīstību.

Šogad pirmo reizi norisinās TEP Art - konkurss fotogrāfiem. TEP Art iecerēts kā nebijis jaunievedums festivāla dzīvē, taču šis jaunievedums nekāda ziņā nelauž iepriekš iedibinātās tradīcijas. Gluži pretēji - TEP Art ietvaros jaunajiem fotomāksliniekiem tiks dota iespēja parādīt savu redzējumu uz norisēm festivāla abās dienās, lielāko uzmanību pievēršot norisēm TEP Extreme ekstrēmo sporta veidu sacensību laikā un TEP Music konkursa laikā.


TEP Art dalībnieki:

Anita Kārkliņa, Mārupe.
Ernests Štāls, Rīga.
Jānis Vēliņš, Jūrmala.
Jūlija Minka, Daugavpils.
Linda Igolniece, Rīga.
Linda Kurme, Ikšķile.
Sabīne Dundare, Rīga.
Zanda Sīle, Jelgava.
Lauris Aizupietis, Jūrmala.
Andrejs Ļitviņenko, Rīga.

Līdz ar to TEP Art ļauj jaunajiem fotogrāfiem pilnveidot savas prasmes fotomākslā, vienlaicīgi iepazīstot cits citu kā „darba” laikā, tā ari neformāli.

Tādējādi paredzams, ka „Tu esi pamanīts” izvērtīsies par lielāko jauniešu intereses mūzikā, mākslā vai sportā pārstāvošo festivālu Latvijā - ar lielāko atdevi no mūziķu, mākslinieku un sportistu puses.

3. augustā festivāla sākums ir no plkst. 14:00, ar TEP Extreme un TEP Art atklāšanas ceremoniju un starta došanu ekstrēmajiem sportistiem un fotogrāfiem; no pulksten 17:00 uz skatuves kāps Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunās grupas. 4. augustā jau no pulksten 12:00 ekstrēmie sportisti un fotogrāfi cīnīsies par uzvarām galvenajās šo disciplīnu nominācijās, savukārt no 17:00 TEP Music konkursa otrās dienas grupas.

Naktī laikā no 00:30 līdz 03:00 norīkots papildus sabiedriskais transports maršrutā Jūrmala - Rīga.

Biļešu cenas - 4.- Ls vienai no festivāla dienām, 6.- Ls abām festivāla dienām. Biļetes iespējams iegādāties pasākuma norises vietā „Nemo” kempingā. Sīkāka informācija - www.tep.lv !

Festivālu ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu organizē Jūrmalas teātris un Show Empire Enterprise sadarbībā ar draugiem.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация