Rolands Ūdris un draugi aicina uz koncertu

Jānis Penka, 22.04.2009., 12:47

26.aprīlī klubā "Essential" Rolands Ūdris aicina uz savu autorkoncertu "Dope or Rope" kopā ar grupu "The Hobos" un projektiem "U.K." un "Maš Maš".

Uz dienas koncertu – ģenerālmēģinājumu – plkst. 14 īpaši aicināti jaunieši un vecāki ar bērniem. Ņemot vērā jauno vecāku atsaucību, kas kuplā skaitā uz "Otras Puses" dienas koncertu pagājušo svētdien bija ieradušies kopā ar saviem mazuļiem, šoreiz būs padomāts par papildu ērtībām – bērnu zālē par mazuļiem rūpēsies un tos izklaidēs Pepija no "BaR. Ūdris; Foto- M. Baltskarsllītes bērniem" Jampadrača.

Vakara koncerta sākums – plkst. 20.

Koncertā Ūdrītis kopā ar saviem uzticamajiem grupas biedriem – Mārtiņu Burkevicu (bass), Egonu Kronbergu (ģitāra) un Vilni Krieviņu (bungas) atskatīsies uz "The Hobos" 10 gados paveikto. Skanēs iemīļotākās un sirsnīgākās dziesmas no četriem grupas izdotajiem albumiem – Numbvision (1999), Perfect Solution (2001), Flashback Mornings (2002) un Radio Jah Jah (2004) – "She Sounds Like A Little Child", "Christian (I’m Gonna Be)", "Lululu", "Angel Inn", "Walk All Night", "Hero" un citas.

Uz skatuves ar Ūdrīti kāps arī muzikālās formācijas "U.K." un "Maš Maš". Duets "U.K." (Ūdris un Kronbergs) radās 2005.gadā un par viņu pazīstamāko hitu kļuvusi dziesma "Pekinā ir auksti". "Maš Maš" izveidojās pērn rudenī, Ūdrītim apvienojoties ar Gintu Saulīti un Anmary un ierakstot dziesmas "Skaista diena" un "Vispirms".

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā internetā - www.bezrindas.lv, kā arī klubā "Essential" pirms koncerta par īpaši demokrātisku cenu – Ls 1 (dienas koncerts) un Ls 2 (vakara koncerts).

Visi koncerta apmeklētāji ar ieejas biļetē norādītā koda palīdzību bez maksas mājas lapā www.Platforma.lv var lejupielādēt īpašo digitālo izlasi "Zumm Zumm", kurā ietvertas dziesmas no The Hobos, U.K. un Maš Maš repertuāra.

Dienas un vakara koncerti būs vērojami tiešraidē mājas lapā www.Platforma.lv. Koncerta TV ierakstu augstas izšķirtspējas kvalitātē (Full HD) filmēs profesionāļi no Pro1 Stage un vēlāk rādīs Latvijas Mūzikas kanāls un arī Platforma.lv.

Mājas lapā www.Platforma.lv iespējams piedalīties konkursā un laimēt ielūgumus uz koncertu!
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация