Sāk tirgot biļetes uz Neurosis koncertu Rīgā

SKYR. , 01.06.2009., 14:00

No otrdienas, 2.jūnija pulksten 10:00 "Biļešu Serviss" sāk biļešu tirdzniecību uz gaidāmo grupas Neurosis koncertu "Grīvas Mēbelēs".

Sāk tirgot biļetes uz Neurosis koncertu RīgāVienlaikus ar biļešu tirdzniecības uzsākšanu Latvijā, biļetes nonāk arī Igaunijas un Lietuvas tirgos ar Piletilevi un Bilietu Pasaulis starpniecību. Tikai pirmās 50 biļetes tiek piedāvātas par īpašo cenu – 10 latiem. Tuvojoties koncerta dienai, to cena pieaugs.

Jau ziņots, ka 27.jūnijā ar ekskluzīvu pirmo un vienīgo koncertu Baltijas valstīs Rīgā viesosies leģendārā smagās un eksperimentālās mūzikas grupa no Sanfrancisko, ASV – Neurosis. Šogad grupa Eiropā atgriežas otrreiz. Aprīlī Neurosis tika uzticēts parūpēties par sava, Beyond the Pale, festivāla programmu Roadburn ’09 ietvaros Tilburgā, Holandē. Visas biļetes uz šo notikumu tika izpārdotas 45 minūšu laikā. Koncerti jūnijā un jūlijā ir kā atlīdzināšana tiem, kuri nebija to laimīgo un zibenīgo vidū, kas pie šīm biļetēm tika. Līdzās Tuska un Ruisrock festivāliem Somijā, Roskildes festivālam Dānijā, Neurosis spēlēs vien dažus pašu koncertus Eiropā. Viens no tiem būs jo īpašs – koncerts nelielai auditorijai "Grīvas mēbelēs" Rīgā.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 07.06.2009. 21:03:52
Рейтинг комментария: 1.456

normāli novecojusi ziņa kā kkāds jaunums pasniegts

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация